Bugünün Etkinlikleri

Bugün katılabilebileceğiniz 91 etkinlik bulunmaktadır.


1. Köstebekgiller (Ankara)

Köstebekgiller

19 Kasım 2017, Pazar - 12:00

Satın Al: 28

Köstebekgiller Aile Müzikali ile 3. Ankara Komedi Festivali'nde buluşmaya hazır mısınız ?

2. Maşa İle Koca Ayı (Bursa)

Maşa İle Koca Ayı

19 Kasım 2017, Pazar - 12:00

Satın Al: 44

Tv8 ekranlarında minik hayranları ile buluşan Rus yapımı çizgi dizisi Maşa ile Koca Ayı minik sevenleri ile sahnelerde buluşuyor.Tarık Şerbetçioğlu tarafından senaryolaştırılıp sahneye koyulan Maşa ile Koca Ayı Müzikal Çocuk Tiyatrosu minik seyiricisi ile buluşuyor. Rus halk masalına dayandırılan hikaye  Maşa adında küçük bir Rus kızı ile sirkten emekli, Mişka adında bir ayı arasında geçen maceraları konu edinmektedir.Oyunun KonusuUzun bir kış uykusundan uyanan Koca Ayı, bahar mevsiminin tadını çıkaracakken; tüm kış onun uyanmasını iple çeken yaramaz dostu minik Maşa’yla karşılaşınca çeşitli maceralar yaşamaya başlarlar.

3. Hareket Atölyesi (6-8, 12-16 Yaş) (İstanbul)

Hareket Atölyesi (6-8, 12-16 Yaş)

19 Kasım 2017, Pazar - 12:00

Satın Al: 476

6 - 8, 12 - 16 yaş arası çocuklar için düzenlenen Hareket Atölyesi, Açık Diyalog İstanbul'da başlıyor.Hareket atölyesi, dans, pantomim, clown, yoga disiplinlerinden oluşur. Atölye süresince çocuklar hareket odaklı düşünme ve bedenlerini yakından tanıma fırsatı bulurlar.

4. Şef Fırfır ve Yardımcısı Tüy (İstanbul)

Şef Fırfır ve Yardımcısı Tüy

19 Kasım 2017, Pazar - 12:00

Satın Al: 21

Şef Fırfır Ve Yardımcısı TüyÖzel bir akşam yemeği için tüm hazırlıklar tamam gibi görünürken.. O da ne??

5. Metin Zakoğlu Çocuk Stand-Up (Ankara)

Metin Zakoğlu Çocuk Stand-Up

19 Kasım 2017, Pazar - 12:00

Satın Al: 28,5

Metin Zakoğlu'dan çocuk seyircisini coşturacak bir stand-up gösterisi sizleri bekliyor.Metin Zakoğlu’ndan Çocuklar İçin Bir İlk: Çocuk Stand-upTiyatroya getirdiği bir çok yenilikle adından söz ettiren Metin Zakoğlu bu kez de çocuklar için yapılmamış bir gösteriye başlıyor.Çocuklar için Stand-Up 100.kişinin alınabildiği oyun odasında çocuklar Zakoğlu ile birebir ilişki kurarak oynamanın ve seyretmenin keyfini aynı anda hissedip 40 dakika boyunca çok eğlenceli ve bir o kadar da samimi bir stand-up gösterisinin parçası olarak ayrılacaklar. Zakoğlu’nun tamamen doğaçlama üzerine kurduğu bu gösteride katılımcı çocuklar sayesinde her gösteri bir öncekinden farklı olarak sunuluyor.

6. Çini Boyama Atölyesi (İstanbul)

Çini Boyama Atölyesi

19 Kasım 2017, Pazar - 12:00

Satın Al: 224

Ezop Sahne’de Çini Atölyesi başlıyor."Herkesin kendisinin boyadığı bir eşyası olsa ne güzel olur.Kahve ve kurabiyelerle, güzel müzik dinlerken ilgi duyduğu bir sanatla tanışmak ve de sonrasında kendine kalabilecek bir hatıra yaratmak kim istemez ki?Bilindiği gibi, çini sanatı geçmişten günümüze gelen geleneksel Türk sanatlarından biridir.Her yaştan insanın kendine uygun bir uğraşı bulabileceği bir mekan olarak açılan Ezop Sahne’de yapılacak olan çini atölyesinde, Alemşah Koç Yuşan eğitmenliğinde güzel bir kahve, ev yapımı kurabiyeler ve ruhunuzu dinlendirecek bir müzik eşliğinde ilgi duyan herkesi çini sanatıyla tanışmaya davet ediyoruz.Bir günlük hobi atölyemizde boyama tekniklerini öğrenerek, kendinize hatıra kalacak bir objeyi kendi kendinize yapabileceksiniz. *Tüm malzemeler bizim tarafımızdan karşılanacaktır.*Ürünün fırınlanması aşamasından sonra her katılımcının yaptığı eser kendisine teslim edilecektir."

7. Turkcell Diyalog Müzesi Karanlıkta Diyalog (İstanbul)

Turkcell Diyalog Müzesi Karanlıkta Diyalog

19 Kasım 2017, Pazar - 12:00

Satın Al: 15

Önemli Uyarı: Etkinlik başlamadan 15 dakika önce mekanda bulunmanız gerekmektedir, etkinliğe geç kalmanız halinde biletleriniz geçersiz sayılacaktır.Dünya üzerinde 135 kentte 8 milyondan fazla insanın deneyimlediği "Karanlıkta Diyalog Sergisi", yeni dönemde de Turkcell Diyalog Müzesi’nde sizlerle..."Sıra dışı bir deneyim için 60 dakikanızı Karanlıkta Diyalog Sergisi'ne ayırın, hayatınızın deneyimini yaşayın.135 ülkede, 8 milyonu aşkın kişinin ziyaret ettiği "Karanlıkta Diyalog Deneyimsel Sergi'si, sizi hiç görmediğiniz bir İstanbul'la tanıştıracak. Görme dışındaki tüm duyularınızı yeniden keşfedecek, hayatta neler kaçırdığınızı fark edeceksiniz.Karanlıkta Diyalog Sergisi sizi parkta dolaşmak, bir caddede karşıdan karşıya geçmek gibi günlük hayat deneyimlerine sokacak; ama tümüyle karanlıkta.

8. Kukla Gösterisi (İstanbul)

Kukla Gösterisi

19 Kasım 2017, Pazar - 12:00

Satın Al: 15

"Keloğlan Ormanda" adlı kukla gösterisi, Koza Tiyatrosu'nda çocuklarla buluşuyor. Yazan: Kadir Gültekin   Yöneten: Nurşen YerlikayaTek perde / 45 dakikaKeloğlan, çalışmak için şehre gitmeye karar verir.

9. Kediler Sokağı Müzikali (İstanbul)

Kediler Sokağı Müzikali

19 Kasım 2017, Pazar - 12:00

Satın Al: 34

Kediler Sokağı Müzikali, tiyatroseverlerle buluşuyor."Zamanın birinde bilinmeyen bir yerde kedilerin yaşadığı bir sokak varmış. Kediler sokağı...

10. Turkcell Diyalog Müzesi Sessizlikte Diyalog (İstanbul)

Turkcell Diyalog Müzesi Sessizlikte Diyalog

19 Kasım 2017, Pazar - 12:30

Satın Al: 15

*Etkinlik başlamadan 15 dakika önce mekanda bulunmanız gerekmektedir, etkinliğe geç kalmanız halinde biletleriniz geçersiz sayılacaktır.Dünyada milyonlarca kişi tarafından ziyaret edilen Sessizlikte Diyalog sergisi, Turkcell Diyalog Müzesi’nde sizlerle...Sıra dışı bir deneyim için 60 dakikanızı Sessizlikte Diyalog Sergisi'ne ayırın, hayatınızın deneyimini yaşayın!Özel bir alana kurulmuş sergide işitme engelli rehberleriniz ile birlikte, tamamen sessiz bir ortamda sözsüz iletişimi keşfedeceksiniz. Empati kurma yeteneğiniz ile birlikte farkındalığınızın da artmasını sağlayacak bu sergi, hayatınız boyunca yaşabileceğiniz en olağanüstü deneyimlerden biri olacak! Özel bölümlerden oluşan sergide; yüz ifadelerinizi ve vücut dilinizi nasıl etkin kullanabileceğinizi, işitme dışındaki duyularınızla neler başarabileceğinizi göreceksiniz. Zorlukları fırsata dönüştürme yeteneğiniz güçlenirken, kendiniz ve çevrenizle ilgili tüm önyargılarınızı sonsuza dek geride bırakacaksınız. Mutlaka deneyimlenmesi gerekenler listenizde yerini alacak Sessizlikte Diyalog sergisi ile hayata bakış açınız değişecek! Seans Bilgileri:* Seansların süresi 60 dakikadır.Sessizlikte Diyalog Sergisi, İstanbul Social Enterprise tarafından 29 Ocak 2016’da İstanbul'da kapılarını açtı.

11. Masterpiece Ankara Resim - Edvard Munch - Çığlık (Ankara)

Masterpiece Ankara Resim - Edvard Munch - Çığlık

19 Kasım 2017, Pazar - 13:00

Satın Al: 75

Sanat, müzik ve keyfin bir arada olduğu Masterpiece etkinlikleri, sizlerle buluşmaya devam ediyor."Keyifli bir ortamda güzel müzikler eşliğinde, sonunda kendinizi bile şaşırtacak yağlıboya tablolar yapabilirsiniz. Daha önce resim yapmış olmanıza gerek yok, hatta yapmamışsanız çok daha keyifli olabilir.

12. Masterpiece Galata Resim - Edvard Munch - Çığlık (İstanbul)

Masterpiece Galata Resim - Edvard Munch - Çığlık

19 Kasım 2017, Pazar - 13:00

Satın Al: 75

Sanat, müzik ve keyfin bir arada olduğu Masterpiece etkinlikleri, sizlerle buluşmaya devam ediyor."Keyifli bir ortamda güzel müzikler eşliğinde, sonunda kendinizi bile şaşırtacak yağlıboya tablolar yapabilirsiniz. Daha önce resim yapmış olmanıza gerek yok, hatta yapmamışsanız çok daha keyifli olabilir.

13. Masterpiece Ankara Heykel - Buda (Ankara)

Masterpiece Ankara Heykel - Buda

19 Kasım 2017, Pazar - 13:00

Satın Al: 75

Sanat, müzik ve keyfin bir arada olduğu Masterpiece etkinlikleri, sizlerle buluşmaya devam ediyor."Keyifli bir ortamda güzel müzikler eşliğinde sonunda kendinizi bile şaşırtacak heykeller yapacaksınız. Heykel sanatına ilişkin deneyim sahibi olmanıza gerek yok, hatta daha önce hiç heykel yapmamışsanız çok daha keyifli.

14. Masterpiece Çayyolu Heykel - Baykuş (Ankara)

Masterpiece Çayyolu Heykel - Baykuş

19 Kasım 2017, Pazar - 13:00

Satın Al: 75

Sanat, müzik ve keyfin bir arada olduğu Masterpiece etkinlikleri, sizlerle buluşmaya devam ediyor."Ankara Güven Yaşam'ın keyifli ortamında güzel müzikler eşliğinde sonunda kendinizi bile şaşırtacak eserler üreteceksiniz. Daha önce elinize fırça almamış veya heykel yapmamış olabilirsiniz.

15. Odamda Sincaplar Var - Tiyatro Yeni Çizgi (İstanbul)

Odamda Sincaplar Var - Tiyatro Yeni Çizgi

19 Kasım 2017, Pazar - 13:00

Satın Al: 34

Tiyatro Yeni Çizgi’nin yeni oyunu “Odamda Sincaplar Var”,çocuklar ile buluşmaya hazırlanıyor.Palyaço Boncuk, her şeyden korkan özgüveni zayıf bir çocuktur. Bir gün ailesi ile birlikte Sincap ve Palyaçonun komik gösterisini izler ve başarılı bir palyaço olmaya karar verir. Bu arada başta izlediği oyundaki Sincap Vori hayali arkadaş olarak hayatına girmiş, korkularının/kaygılarının daha da artmasına neden olmuştur.

16. Talking Tom ve Arkadaşları (İzmir)

Talking Tom ve Arkadaşları

19 Kasım 2017, Pazar - 13:00

Satın Al: 45

Dünyanın en populer kedisi Konuşan Tom, dünyayı sallayan 15'den fazla telefon uygulaması ve çizgi filminin ardından şimdi de tiyatro oyunuyla izleyicisiyle buluşuyor. "Konuşan Tom ve Arkadaşları", tayfasının elebaşı Konuşan Tom arkadaşları Mucit Konuşan Ben, Tatlı Konuşan Angela, Haylaz Konuşan Hank ve ekibin afacanı Konuşan Ginger ile birlikte eğlence tayfası ilk tiyatro oyunuyla seyircisiyle buluşuyor.Okul oyunla daha eğlenceli bir hale gelir mi?Ekip..Okul..Oyun..Eğlence..Hepiniz Davetlisiniz.."SeslendirenlerTom- Hakan YılmazAngela- Hande SubaşıBen- Cengiz ŞahinHank- Ömür ÖzdemirGinger- Eylül Öztürk

17. İbi-Baldiyar'da Yeni Serüven (Samsun)

İbi-Baldiyar'da Yeni Serüven

19 Kasım 2017, Pazar - 13:00

Satın Al: 23

2015 yılından bu yana TRT Çocuk kanalında yayınlanan ve tüm bölümleri en yüksek reyting puanı alan çizgi dizilerden biri olan “İBİ”yenilenmiş olarak tiyatroda sizlerle..."Kahramanlarımız İbi ile Tosi ; her yeni günün yeni masallarla doğduğu Baldiyar masal evreninde keşif yolculuğuna çıkarlar. Bugüne kadar adını hiç duymadığımız canlıların yaşadığı Baldiyar’da şakacı ağaçlar arasından geçerek Saklı Kıta haritasının devamını bulmak istemektedirler.

18. Ormandaki Kristal (İstanbul)

Ormandaki Kristal

19 Kasım 2017, Pazar - 13:00

Satın Al: 28,5

Alim Dedei'nin yönettiği Ormandaki Kristal tiyatro oyunu, izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor."Süper kahraman olmak ister miydiniz? Kötülerle savaşmak, suçluları adalet karşısına çıkarmak, dünyada barış ve dengeyi sağlamak?

19. Sermet Erkin İllüzyon Gösterisi - Çocuk Oyunu (İstanbul)

Sermet Erkin İllüzyon Gösterisi - Çocuk Oyunu

19 Kasım 2017, Pazar - 13:00

Satın Al: 34

Sanat hayatında 40 yılı geride bırakan Sermet Erkin, okul öncesi ve ilköğretimin bütün öğrencilerini aynı anda bünyesine alan eğlenirken eğiten, eğitirken eğlendiren çocuk gösterisini sunar. Bu gösteride öğrenciler; herhangi bir tiyatro oyununu seyreder gibi kalmayıp, ilk dakikdan itibaren her an oyunun içinde aktif olmaktadırlar.

20. Sound of Music (Neşeli Günler) - Sarıyer Sanat (İstanbul)

Sound of Music (Neşeli Günler) - Sarıyer Sanat

19 Kasım 2017, Pazar - 13:00

Satın Al: 28,5

Sarıyer Sanat'ın oyunu Neşeli Günler, çocuklar ile buluşmaya devam ediyor."Maria yüreği sevgi dolu bir kişidir. En çok doğayı ve müziği sever.

21. Türkiye Sirki (Bursa)

Türkiye Sirki

19 Kasım 2017, Pazar - 13:00

Satın Al: 20

Türkiye'nin ilk uluslararası hayvansız sirki, "Türkiye Sirki", sizlerle buluşmaya devam ediyor.Çocuklarıyla birlikte eğlenceli, keyifli bir hafta sonunda neşeli dakikalar geçirerek Türkiye Sirki'nin görkemli çadırından yükselen kahkahalara ortak olmak isteyenler işte bu gösteri tam size göre...Eğlenceli, bir o kadar da keyifli olan gösterilerde, palyaçoların, sihirbazların, akrobatların ip cambazlarının birbirinden güzel hünerlerini izlemeye ne dersiniz? Bu sezon gösterilerini yeniliklerle ve sürprizlerle dolu olarak hazırlayan Türkiye Sirki, ekibinin çocukluk hayalleri gerçeğe dönüştürüyor. "Her şey çocukları sevmekle başlar" diyerek, dünyanın en kıymetli varlıklarına, "hayvansız sirk" gösterilerinin yapıldığı 3.000 kişi kapasiteli, ısıtmalı çadırda ses ve ışık görselleri ile hizmet veriyor."Son zamanlarda sirk gösterisi adı altında kültür merkezi, spor salonu ve düğün salonu gibi yerlerde yapılan bazı gösterilerden rahatsız olduğunuzu biliyoruz. Biz Türkiye Sirki ekibi olarak bu tür gösterilere itibar etmemenizi önemle rica ediyoruz.

22. Rafadan Tayfa - Türkiye'dir Burası - Çocuk Müzikali (İstanbul)

Rafadan Tayfa - Türkiye'dir Burası - Çocuk Müzikali

19 Kasım 2017, Pazar - 13:00

Satın Al: 45

Rafadan Tayfa "Türkiye'dir Burası" Çocuk Müzikali, 19 Kasım'da sizlerle...Eğer güzel ülkemizi daha önce hiç görmemiş bir kişiye anlatmak isteseniz ne yapardınız? İşte Akın’da aynı soruya cevap bulmak için Rafadan Tayfa ile beraber eğlenceli bir maceraya çıkıyor.

23. Arı Maya Sihirli Çiçek Gölge (İstanbul)

Arı Maya Sihirli Çiçek Gölge

19 Kasım 2017, Pazar - 13:00

Satın Al: 23

Arı Maya Sihirli Çiçek Gölge oyunu, izleyicisiyle buluşuyor.Geleneksel gölge oyununu çocuklar ile buluşturan eğlenceli bir masal. Çalışmayı sevmeyen Arı Maya, bir gün hiç beklemediği bir şey öğrenir. Bilge arı, arı Maya’ya bir yerlerde sihirli bir çiçek olduğunu söyler.

24. Pinokyo (İzmir)

Pinokyo

19 Kasım 2017, Pazar - 13:00

Satın Al: 15

Mazlum Tanhan'ın yönettiği Pinokyo oyunu,19 Kasım'da Gazi Ortaokulu'nda seyirciyisiyle buluşuyor."Yalan söylemek insanı çirkinleştirir ve hatta burnunu uzatır. Ama dünyadan bir haber küçücük bir çocuğu kurtaran sevgisinin ve hayallerinin peşinden gitmesidir.

25. İstanbul'da Pazar Konserleri - Ahmet Özhan (İstanbul)

İstanbul'da Pazar Konserleri - Ahmet Özhan

19 Kasım 2017, Pazar - 14:00

Satın Al: 20

Bir konser geleneğini tekrar yaşatmaya başlayan İstanbul Büyükşehir Belediyesi, “İstanbul’da Pazar Konserleri” başlığı altında sanatseverleri ülkemizin önde gelen sanatçılarıyla buluşturuyor. Gündüz gerçekleşen konserlerin bu ayki ikinci konuğu Ahmet Özhan.Ahmet Özhan 1960’lı yılların sonlarında İstanbul Belediye Konservatuvarı ve Üsküdar Mûsıkî Cemiyeti’nde müzik eğitimini tamamlamıştır.

26. Komik Gazino (Ankara)

Komik Gazino

19 Kasım 2017, Pazar - 14:00

Satın Al: 35

Metin Zakoğlu'nun şarkılar söyleyip, hikayeler anlattığı, kahkahalara melodiler eklediği bu şov sizleri dinlediğiniz şarkılara eşlik ettirecek.Kahkahalar atacağınız gerçek bir kabare gösterisine hazır olun.Ömründe ilk defa sizlerin önünde seçilmiş şarkıları söylemeye ve her arada doğaçlama yeteneği ile yeni hikayeler bulmaya ve sizleri güldürmeye çalışan bir komedyenin grotesk durumu sizleri çok eğlendirirken kimi zaman gözyaşlarına boğulmanızı da  sağlayacak...Komedinin gözyaşı ile kahkahanın iç içe geçmiş halinden doğduğuna inanan Zakoğlu'nun bu performansını kaçırmayın...Solist ve Anlatıcı: Metin Zakoğlu

27. Canım Kardeşim Müzikali 2 (Edirne)

Canım Kardeşim Müzikali 2

19 Kasım 2017, Pazar - 14:00

Satın Al: 34

Canım Kardeşim müzikali 2, çocukların gönlünde taht kurmaya devam ediyor."Eğlenceye doyamayacağınız bu yeni çocuk müzikalinde salonları dolduran çocuklar dans edip şarkılara eşlik edecekler. Galip bey ve eşi lale hanım kızları Mine ve Müge'nin eğlenmek güzel zaman geçirmek için sadece bilgisayara mahkum olduklarını görünce çok üzülürler.

28. İtalyan Mutfağında Olmazsa Olmaz-Taze Makarna 2 (İstanbul)

İtalyan Mutfağında Olmazsa Olmaz-Taze Makarna 2

19 Kasım 2017, Pazar - 14:00

Satın Al: 160

Makarnanın tüm sırlarını gerçek İtalyan'dan öğrenmek için siz de Eataly Mutfak Atölyesi'ndeki yerinizi ayırtın."Makarnanın tüm sırlarını gerçek italyandan öğreniyoruz. Gerçek İtalyan makarnasının hazırlanmasından,makarnanın  şekillendirilmesine ve en uyumlu sosu ile eşleşmesine kadar makarnanın tüm sırlarını gerçek İtalyan'dan öğreniyoruz."Lasagne verde Lasagna al pesto

29. Maşa İle Koca Ayı (İstanbul)

Maşa İle Koca Ayı

19 Kasım 2017, Pazar - 14:00

Satın Al: 44

Tv8 ekranlarında minik hayranları ile buluşan Rus yapımı çizgi dizisi Maşa ile Koca Ayı minik sevenleri ile sahnelerde buluşuyor.Tarık Şerbetçioğlu tarafından senaryolaştırılıp sahneye koyulan Maşa ile Koca Ayı Müzikal Çocuk Tiyatrosu minik seyiricisi ile buluşuyor. Rus halk masalına dayandırılan hikaye  Maşa adında küçük bir Rus kızı ile sirkten emekli, Mişka adında bir ayı arasında geçen maceraları konu edinmektedir.Oyunun KonusuUzun bir kış uykusundan uyanan Koca Ayı, bahar mevsiminin tadını çıkaracakken; tüm kış onun uyanmasını iple çeken yaramaz dostu minik Maşa’yla karşılaşınca çeşitli maceralar yaşamaya başlarlar.

30. Biz İkimiz Arda ile Ceren Müzikali (Edirne)

Biz İkimiz Arda ile Ceren Müzikali

19 Kasım 2017, Pazar - 14:00

Satın Al: 28,5

TRT çocuk kanalının sevilen karakterleri Arda ile Ceren tiyatro sahnesinde…Çocukların sevgilisi Arda ile Ceren sevimli arkadaşları kedi, köpek ve kaplumbağa ile izleyicilerine interaktif olarak sahnelenecek bir gösteri ile keyifli dakikalar yaşatacaktır.Lisans hakları: Siyah Martı AnimasyonYapım: Sütlaç Prodüksiyon

31. Fırça Sende - Fil (İzmir)

Fırça Sende - Fil

19 Kasım 2017, Pazar - 14:00

Satın Al: 56

Fırça Sende etkinlikleri ile sanat dolu yolculuğa davetlisiniz!"Fırça Sende, hayatlarında eline hiç fırça almamış olsalar bile katılımcıların 3 saat sonunda kendilerinin yaptıklarına inanamayacakları tabloları yaptıkları, yaparken de şehir stresi ve günlük meselelerden uzaklaşabilecekleri, tüm malzemenin burada hazır, ihtiyacının sizler olduğu resim etkinliğidir."*Etkinlik 20 kişi ile sınırlıdır.

32. 3 Kedi - 3 Cat (İzmir)

3 Kedi - 3 Cat

19 Kasım 2017, Pazar - 14:00

Satın Al: 56

3 Kedi - 3 Cat atölyesi şimdi ArtimProjects de..."Bu atölyede 3 Kedi - 3 Cat adlı eseri tuvale aktaracaksınız. Daha önce hiç resim yapmamış hatta fırça bile tutmamış olabilirsiniz.

33. Paper Moon Light (İzmir)

Paper Moon Light

19 Kasım 2017, Pazar - 14:00

Satın Al: 56

Paper Moon Light (Kağıt Ay Işığı) Atölyesi, Artim Projects'de sizlerle....Bu atölyede kağıt şerit kullanarak avizeler oluşturacaksınız. Kağıt şerit (paper string)  tekniğini öğrenerek bu teknikle yapacağınız avizelerin tasarımını, akrelik boya ile renklendireceksiniz.Kullanacağınız tüm malzemeler Artımprojects tarafından sağlanacaktır.Atölye süresi 3 saattir.

34. Rengarenk - Colorful (İzmir)

Rengarenk - Colorful

19 Kasım 2017, Pazar - 14:00

Satın Al: 56

Rengarenk - Colorful atölyesi şimdi ArtimProjects de..."Bu atölyede Rengarenk - Colorful adlı eseri tuvale aktaracaksınız. Daha önce hiç resim yapmamış hatta fırça bile tutmamış olabilirsiniz.

35. Fareli Köyün Klarinetçisi (İstanbul)

Fareli Köyün Klarinetçisi

19 Kasım 2017, Pazar - 14:00

Satın Al: 34

Yeni sezonda pazar günlerini çocuklarla geçirmek isteyen KATS Sahne, küçük misafirler için muhteşem bir müzikli masal gösterisi olan “Fareli Köyün Klarinetçisi” sürprizini hazırladı! Tiyatro Şenay’ın yeni sezonda her Pazar günü sahnelenen müzikli çocuk oyunu “Fareli Köyün Klarinetçisi”, 19 Kasım Pazar günü, KATS Sahne’de küçük misafirlerini bekliyor!

36. Kamp 17 (İzmir)

Kamp 17

19 Kasım 2017, Pazar - 14:00

Satın Al: 18

Çağlar İşgören'in yönettiği Kamp 17 oyunu, Kasım'da Sahne Tozu Tiyatrosu'nda...Kamp 17, Nazi kampından kaçmaya çalışan askerlerin, aralarına sızan casusu yakalamaya çalışmalarını konu alıyor.Oyun 2. dünya savaşında Almanya’nın esir olarak ellerinde bulundurduğu Amerikalı ve İngiliz askerlerin, Polonya’da kurulmuş olan bir Nazi kampında yaşadıkları olayları anlatıyor.

37. İnci Krallığı Prensesleri Müzikali (İstanbul)

İnci Krallığı Prensesleri Müzikali

19 Kasım 2017, Pazar - 14:00

Satın Al: 34

İnci Krallığı Prensesleri Müzikali, tiyatroseverlerle buluşuyor."Uçsuz bucaksız okyanusların en büyük en güzel resifi Mercan Resif'inin merkezi İnci Krallığı'nda tüm okyanusların tek hakimi Kral Okeanus kızları Prenses Pearly ve Prenses Shinely ile birlikte yaşarmış. Krallığın herkes tarafından çok sevilen kraliçesi Pearlyshinely suların kirlenmesi sonucu hastalanmış ve şifa ülkesinde uyuyormuş.

38. Çini - Bardak Altlığı (İzmir)

Çini - Bardak Altlığı

19 Kasım 2017, Pazar - 14:15

Satın Al: 56

Çini Bardak Altlığı, kasım ayında Atölye Lobi'de meraklılarını bekliyor."Bilinen geçmişi 1000 yıl öncesine dayanan çini, eski zamanlarda topraktan yapılan kap, kacak, sürahi gibi eşyaların süslemesinde kullanılmış bir süsleme sanatıdır. Bizler Atölye Lobi'de evimizin baş köşesine koymak isteyeceğimiz 18.yy'da Evani adı verilerek kap kacak süsleme workshop'unda buluşuyoruz."Her katılımcı 1 adet çinili tabak yapacaktır.

39. Çini - Tabak (İzmir)

Çini - Tabak

19 Kasım 2017, Pazar - 14:20

Satın Al: 56

Çini - Tabak workshop'u kasım ayında Atölye Lobi mekanında sizlerle..."Bilinen geçmişi 1000 yıl öncesine dayanan çini, eski zamanlarda topraktan yapılan kap, kacak, sürahi gibi eşyaların süslemesinde kullanılmış bir süsleme sanatıdır. Bizler Atölye Lobi'de evimizin baş köşesine koymak isteyeceğimiz 18.

40. Cam Boncuk (İzmir)

Cam Boncuk

19 Kasım 2017, Pazar - 14:30

Satın Al: 75

Fırça Sende etkinlikleri ile sanat dolu yolculuğa davetlisiniz!"Camın büyülü dünyasının bir parçası olan ''açık alevde cam sanatı''ile camın 1000 derecelik alevde eriyip şekil almasıyla obje, biblo, boncuk gibi minyatür cam işlerin elde edilmesidir. Bizde atölyemizde sizi camın büyülü dünyasıyla tanıştıracak ve 2 adet cam boncuk yapmanızı sağlayacağız."

41. Aşkım Kapışmak ile İnsanız İşte (Ankara)

Aşkım Kapışmak ile İnsanız İşte

19 Kasım 2017, Pazar - 14:30

Satın Al: 46

"Aşkım Kapışmak ile İnsanız İşte", sizlerle buluşmaya devam ediyor."İnsanız işte.Bu bir zihinsel terapi gösterisidir.İnsan zihninin içinde akıl, duygu ve düşlerin muhteşem bir yolculuğuna şahit olacaksınız.Bilincin ve bilinçsizliğin yol açtığı acılar ve hazları kontrol edebilme farkındalığı ile karşılaşacaksınız.İzleyiciler; kelimelerin, müziğin ve görselliğin kendi içindeki karşılığına ulaşacaklar.Gerçek ne? Neden mutlu olamıyorum? Değişebilir miyim? Yaşamın tadına ulaşabilir miyim? Soruları cevap bulacak.Tüm sıkıntıların sen doğduktan sonra başladı ve yaşamın sonuna kadar acılarla dönüşeceksin. Artık, gerçeğin kendi içinde var olduğunu ve  bu buluşmanın hakikatle yüzleşmek olduğunu anlayacaksın.Zamanla her acıda bilge, her heyecanda özne ve her mutlulukta kendin olacaksın.Tüm kimliklerden sıyrılıp, aklın davetiyle insanlık mertebesinde buluşacağız."Haz, Düş, Akıl" üçgeninde sonunda kendini bulduğun bir yolculuğa çıkacaksın.Kendine bu zamana kadar sormadığın tüm sorular ile yüzleşerek, bulacağın cevaplarla yeniden bir zihinsel dizayna adım atacaksın.Bu zamana kadarki tüm kişisel gelişim metotlarından uzaklaşarak duygu, düşünce ve akıl açısından kendini kavramana öncü olabilecek çok özel bir gösteriye davetlisin."*Aşkım Kapışmak etkinlik sonunda kitaplarını imzalayacaktır.*Katılan herkese Aşkım Kapışmak'tan Yaşam Rehberi hediye edilecektir.*Bu rehber; Aşkım Kapışmak’ın aforizmalarından alıntıların olduğu, aynı zamanda üzerine notlar alınabilecek bir kitapçıktır.*Öğrenci bileti alanların etkinlik girişinde öğrenci kimlikleri kontrol edilecektir.*Etkinlik Süresi: 2 saattir.

42. Tuval Boyama - Frida Kahlo (İzmir)

Tuval Boyama - Frida Kahlo

19 Kasım 2017, Pazar - 14:30

Satın Al: 61

DoryanArt workshop etkinliklerinde keyifli bir müzik ve kahve eşliğinde hem üretecek hem eğleneceksiniz."Tuval üzerine aktarılan görsellerin boyanması ile ortaya çıkan eserinizi evinizin veya ofisinizin baş köşesine asmak isteyeceksiniz. Daha önce elinize fırça almış olmanıza gerek yok.Deneyimli eğitmenler tarafından gerekli yönlendirmeler güzel sohbet ve keyifli müzik eşliğinde yapılıyor olacak.

43. Akıllı Çocuklar Kulübü (İstanbul)

Akıllı Çocuklar Kulübü

19 Kasım 2017, Pazar - 14:30

Satın Al: 28

Kubilay Tunçer, UNIQ Hall Lounge sahnesinde çocuklar için müthiş bir gösteriye hazırlanıyor.Tiyatro Keyfi sunar! Paris'ten New York'a, Las Vegas'tan Sydney'e 300 den fazla gösteri...

44. Aslan ile Fare (İstanbul)

Aslan ile Fare

19 Kasım 2017, Pazar - 15:00

Satın Al: 25

Tarık Şerbetçioğlu'nun yönettiği Aslan ile Fare oyunu, minik seyircisini bekliyor.Yazan - Yöneten: Tarık ŞerbetçioğluKoreograf: Binnur ŞerbetçioğluMüzik: Deniz NoyanTürü: Müzikli Çocuk OyunuSüre: 50 Dk (tek perde)Oyuncular: Cem Özoktay Deniz Nida Şener Deniz Can Ezgi AltıkulaçKonu: Ağustos böceği “Tırrık” herzamanki gibi sıcak bir yaz günü ormanda neşe içinde çalıp söylemektedir. Kurnaz Tilki “Tekdiş”in, kendisine hazırladığı kötü plandan haberi olmayan ormanlar kralı Aslan ise bir ağacın gölgesinde karnı tok sırtı pek uyumaktadır.

45. Sevimli Kurbişler (İstanbul)

Sevimli Kurbişler

19 Kasım 2017, Pazar - 15:00

Satın Al: 25

Tarık Şerbetçioğlu'nun yönettiği Sevimli Kurbişler müzikli çocuk oyunu sizlerle...Yazan: Binnur ŞerbetçioğluYöneten: Tarık ŞerbetçioğluMüzik: Deniz NoyanTürü: Müzikli Çocuk OyunuSüre: 50 Dk (tek perde)Oyuncular: Seda Nuroğlu Serhan Atak Ece Şekeroğlu Deniz Nida ŞenerArkadaşlarının başarılarını kıskanıp, kazandıkları ödüllere imrenip, farklı yollardan kendini yorarak amacına ulaşamayan, hatta çevresine zarar veren kurbağacığın hikayesi.“Tembellik etmek, başarıya engel olur. Çalarak kazanmak insanın sadece kendisini kandırmasıdır”

46. Görünmez Çocuk - Tiyatro 34 (İstanbul)

Görünmez Çocuk - Tiyatro 34

19 Kasım 2017, Pazar - 15:00

Satın Al: 28,5

Altan Tezel'in yazıp yönettiği çocuk oyunu "Görünmez Çocuk", çocuklarla buluşmaya devam ediyor.Babasının kimya laboratuvarında rastlantı sonucu bir sıvıyı içerek görünmez olan Mert’in inanılmaz macerası çocukları heyecanlı ve gizemli bir dünyaya götürüyor.Yazan-Yöneten: Altan TezelOynayanlar: Özlem Tezel,  Emre Gedik, Mertcan Bilal, Batuhan Köse, Batuhan Kurt, İncilay ŞengüllüerYaş:5+ Süre: 60 dk.

47. Sadece Aşıklar Hayatta Kalır (İstanbul)

Sadece Aşıklar Hayatta Kalır

19 Kasım 2017, Pazar - 15:00

Satın Al: 10

Sadece Aşıklar Hayatta Kalır filmi, Pera Müzesi'nde sinemaseverlerle buluşuyor.Yönetmen: Jim JarmuschOyuncular: Tilda Swinton, Tom Hiddleston, Mia Wasikowska, Anton YelchinAlmanya, İngiltere, Fransa, Yunanistan, ABD, Kıbrıs / 2013, 123', renkli / İngilizce, Fransızca, Arapça, Türkçe; Türkçe altyazılı"Detroit ve Tanca’nın romantik perişanlığının ortasında, insanlığın eylemlerinin yönü nedeniyle bunalıma girmiş bir yeraltı müzisyeni, dirençli ve gizemli eski sevgilisiyle yeniden bir araya geliyor. Aşk hikayeleri zaten en az birkaç yüzyıl sürmüş, ama sınır tanımayan mutlulukları kısa bir süre sonra kadının çılgın ve kontrol edilemez kız kardeşi yüzünden bozuluyor.

48. Naked Cake Atöylesi (İzmir)

Naked Cake Atöylesi

19 Kasım 2017, Pazar - 15:00

Satın Al: 95,5

DoryanArt workshop etkinliklerinde keyifli bir müzik ve kahve eşliğinde hem üretecek hem eğleneceksiniz."Demo kekler ile 6 kişilik mis gibi naked pastalar yapacağız…Pasta yapmanın püf noktaları ile birlikte ;Pasta sıvama teknikleri Pastayı canlı çiçek ile süsleme teknikleri Pasta kreması yapma ve öğrenme olarak ilerleyeceğiz."Eğitim sonunda hem lezzetli olan hem görseli güzel olan pastaları evinize ve sevdiklerinize götürebileceksiniz. Tüm malzemeler atölyeye aittir, ürettiğiniz pastalar sizin olacaktır.

49. Turkcell Diyalog Müzesi Karanlıkta-Sessizlikte Diyalog Özel Deneyimi (İstanbul)

Turkcell Diyalog Müzesi Karanlıkta-Sessizlikte Diyalog Özel Deneyimi

19 Kasım 2017, Pazar - 15:15

Satın Al: 22

Yazın serin bir İstanbul deneyimine ne dersiniz?Dünya üzerinde milyonlarca kişinin deneyimlediği karanlıkta diyalog ve sessizlikte diyalog sergisi kısa bir süre için toplam 60 dk, üstelik aynı fiyata!

50. Bolşoy Balesi Gösterimleri : Le Corsaire (Korsan) (İstanbul)

Bolşoy Balesi Gösterimleri : Le Corsaire (Korsan)

19 Kasım 2017, Pazar - 16:00

Satın Al: 20

Bolşoy Balesi Gösterimleri, klasik eserlerin günümüzün en iyi koreografları tarafından, dünya çapında dansçılarla sinema için yeniden yorumlandığı versiyonları sanatseverler ile buluşturuyor.Alexei Ratmansky’nin üç eseri Le Corsaire, Romeo and Juliet ve The Flames of Paris; John Neumeier’den The Lady of the Camellias ve Jean-Christophe Maillot’dan nefes kesen The Taming of the Shrew’un yanısıra üç zamansız klasik de Zorlu PSM’den yayınlanacak: Giselle, The Nutcracker ve Coppélia.Le Coesaire(Korsan)Müzik: Adolphe Adam Koreograf: Alexei Ratmansky Libretto: Jules Henri Vernoy de Saint-Georges ve Joseph Mazilier Cast Bolşoy Başdansçıları, Solistler ve Bale Topluluğu Hareketli bir pazarın ortasında korsan Conrad, köle tüccarı Lankedem'in çarşısında güzel koruyucu Medora’ya ilk görüşte aşık olur Lankedem onu Paşa'ya satmaya karar verdiğinde Conrad, Medora'yı kaçırıyor. Lord Byron'un epik şiirinden esinlenerek ve Petipa'nın egzotik 19. yüzyıl klasiğinden Alexei Ratmansky tarafından uyarlanan bu repertuar, Bolşoy'un en görkemli yapımlarından biridir.

51. Bolşoy Balesi Gösterimleri : Le Corsaire (Korsan) (İstanbul)

Bolşoy Balesi Gösterimleri : Le Corsaire (Korsan)

19 Kasım 2017, Pazar - 16:00

Satın Al: 36

** Lütfen dikkat: Etkinlik Bolşoy Balesi performans kaydının (resmi) yayınıdır. Canlı performans değildir.Bolşoy Balesi Gösterimleri, klasik eserlerin günümüzün en iyi koreografları tarafından, dünya çapında dansçılarla sinema için yeniden yorumlandığı versiyonları sanatseverler ile buluşturuyor.Alexei Ratmansky’nin üç eseri Le Corsaire, Romeo and Juliet ve The Flames of Paris; John Neumeier’den The Lady of the Camellias ve Jean-Christophe Maillot’dan nefes kesen The Taming of the Shrew’un yanısıra üç zamansız klasik de Zorlu PSM’den yayınlanacak: Giselle, The Nutcracker ve Coppélia.Le Coesaire(Korsan)Müzik: Adolphe Adam Koreograf: Alexei Ratmansky Libretto: Jules Henri Vernoy de Saint-Georges ve Joseph Mazilier Cast Bolşoy Başdansçıları, Solistler ve Bale Topluluğu Hareketli bir pazarın ortasında korsan Conrad, köle tüccarı Lankedem'in çarşısında güzel koruyucu Medora’ya ilk görüşte aşık olur Lankedem onu Paşa'ya satmaya karar verdiğinde Conrad, Medora'yı kaçırıyor. Lord Byron'un epik şiirinden esinlenerek ve Petipa'nın egzotik 19.

52. Bir Delinin Hatıra Defteri (Ankara)

Bir Delinin Hatıra Defteri

19 Kasım 2017, Pazar - 16:00

Satın Al: 35

Bir şizofrenin iç dünyasının anlatıldığı "Bir Delinin Hatıra Defteri" oyununu bir de Metin Zakoğlu yorumuyla izlemek için Ankara Kentpark AVM Metin Zakoğlu Sahnesi'nde yerinizi alın.Metin Zakoğlu'ndan Gogol'un Bir Delinin Hatıra Defteri'ne daha önce denenmemiş çağdaş bir yorum.Sen, birbirinin tekrarı, en fazla izlediği bir önceki oyunun daha yeni kopyasını mı izlemek istersin yoksa benim hiç bugüne kadar denenmemiş, izlenmemiş, başka bir örneği daha olmayan Gogol yorumum olan "Bir Delinin Hatıra Defterini mi" belirli günler günlüğünü gelenlere okumak için kiralayan Kahramanımız ve onu izlemeye gelen oyun seyircileri ile kurduğu interaktif ilişki... Önce kendi gibi gerçek sandığın kişinin, aslında bir şizofren kimlik olması seyirci ile kurulan düğümün belki de ilk çözüm noktası olur, sorular sorar kendini Aksantin İvanaviç Poprişçin sanan kişi, sorduğu sorulara verdiği cevaplar işin gittikçe bir çıkmaza doğru gittiğinin belirtisidir aslında...

53. Türkiye Sirki (Bursa)

Türkiye Sirki

19 Kasım 2017, Pazar - 16:00

Satın Al: 20

Türkiye'nin ilk uluslararası hayvansız sirki, "Türkiye Sirki", sizlerle buluşmaya devam ediyor.Çocuklarıyla birlikte eğlenceli, keyifli bir hafta sonunda neşeli dakikalar geçirerek Türkiye Sirki'nin görkemli çadırından yükselen kahkahalara ortak olmak isteyenler işte bu gösteri tam size göre...Eğlenceli, bir o kadar da keyifli olan gösterilerde, palyaçoların, sihirbazların, akrobatların ip cambazlarının birbirinden güzel hünerlerini izlemeye ne dersiniz? Bu sezon gösterilerini yeniliklerle ve sürprizlerle dolu olarak hazırlayan Türkiye Sirki, ekibinin çocukluk hayalleri gerçeğe dönüştürüyor. "Her şey çocukları sevmekle başlar" diyerek, dünyanın en kıymetli varlıklarına, "hayvansız sirk" gösterilerinin yapıldığı 3.000 kişi kapasiteli, ısıtmalı çadırda ses ve ışık görselleri ile hizmet veriyor."Son zamanlarda sirk gösterisi adı altında kültür merkezi, spor salonu ve düğün salonu gibi yerlerde yapılan bazı gösterilerden rahatsız olduğunuzu biliyoruz. Biz Türkiye Sirki ekibi olarak bu tür gösterilere itibar etmemenizi önemle rica ediyoruz.

54. Sanat (İstanbul)

Sanat

19 Kasım 2017, Pazar - 16:00

Satın Al: 47

Gencay Gürün'ün yönettiği Sanat tiyatro oyunu, izleyicisiyle buluşuyor.Serge:Bizi birbirimize bağlayan şeyin ne olduğunu biliyor musun?Marc:Bizi çok uzaklara götürebilecek bir soru.Serge:Gidelim.Satın alınan bir sanat eseriyle sorgulanan bir dostluk hikayesi. Entelektüel tartışmaların satır arasına gizlenmiş bir hesaplaşma.

55. Kahve Mozaik Workshopu (İstanbul)

Kahve Mozaik Workshopu

19 Kasım 2017, Pazar - 16:00

Satın Al: 40

Kahve Mozaik Workshop'u, 19 Kasım'da sizlerle..."Kelaynak 15 yıllık tecrübesi, farklı bir çok konu başlığında workshop çalışmaları ile Türkiye’nin en tecrübeli sanat ve tasarım platformlarından birisidir. Festivallerin, organizasyonların, markaların;sanat-tasarım çözüm ortağı ve workshop tasarımcısıdır.

56. Kırmızı Başlıklı Kız (İzmir)

Kırmızı Başlıklı Kız

19 Kasım 2017, Pazar - 16:00

Satın Al: 15

Hepinizin bildiği Kırmızı Başlıklı Kız masalı, şimdi hiç bilmediğiniz yönleri ile Gazi Ortaokulu'nda sahneleniyor."Yaramazlıklarımız nelere sebep olabilir? Ne kadar çocuk da olsak...

57. Nilgün Belgün’le Aşk ve Komedi (İstanbul)

Nilgün Belgün’le Aşk ve Komedi

19 Kasım 2017, Pazar - 16:30

Satın Al: 46

Nilgün Belgün’ün hayat hikayesinden ve anılarından yola çıkarak sahnelediği "Nilgün Belgün’le Aşk ve Komedi" isimli müzikli danslı gösteri, 19 Kasım'da Profilo Kültür Merkezi Büyük Salon'daNilgün Belgün'ün büyük ilgi gören İçimdeki Kadın Aşk ve Komedi isimli kitabından sahneye uyarlanan Nilgün Belgün’le Aşk ve Komedi isimli müzikli danslı gösteride, sanatçı, hayatını, anılarını, yaşadıklarını, şarkılar ve danslarla kimi zaman hüzünlü kimi zaman kahkahalar eşliğinde anlatarak seyircileri ile buluşuyor.Sahneye Uyarlayan ve Yöneten: Serkan BudakDekor: Nilgün GürkanKostüm: Canan YakaIşık: Murat SelçukAranjör: Ari AliciyanDans: Melih Altın ve Cihat Can

58. Yağlı Boya Workshop Claude Monet (İstanbul)

Yağlı Boya Workshop Claude Monet

19 Kasım 2017, Pazar - 16:30

Satın Al: 67,5

İçinizdeki sanatçıyı keşfetmek için Akademi Art–Mecidiyeköy'de gerçekleşecek atölyelerde yerinizi alın."Sanatın ruhumuza kattığı renkleri sizlerle paylaşarak büyüyor, bu keyfi sizin de tatmanız için Akademi Art'a buyurun.Samimi ve keyifli bir ortamda resim sanatına dair hiçbir deneyim sahibi olmanıza gerek kalmadan sizi bile şaşırtacak yağlı boya tablolar yapacaksınız. Siz yaratıcılığınızı güçlendirirken, uzman resim hocalarımız adım adım yönlendirerek size destek olacak.

59. Heykel Budda (İstanbul)

Heykel Budda

19 Kasım 2017, Pazar - 16:30

Satın Al: 67,5

Sanatın ruhunuza kattığı renkler sizlerle paylaşarak büyüyor, bu keyfi tatmanız için Akademi Art'a bekleniyorsunuz."Samimi ve keyifli bir ortamda, heykel sanatına dair hiçbir deneyim sahibi olmanıza gerek kalmadan sizi bile şaşırtacak heykeller yapacaksınız. Siz yaratıcılığınızı güçlendirirken, uzman heykeltraşlarımız adım adım yönlendirerek size destek olacak.

60. Soyut Resim Serbest Çalışma (İstanbul)

Soyut Resim Serbest Çalışma

19 Kasım 2017, Pazar - 16:30

Satın Al: 67,5

Evinizde asacağınız, eşi olmayan soyut tabloyu kendiniz yaratın."Sanatın ruhumuza kattığı renkleri sizlerle paylaşarak büyüyor, bu keyfi sizin de tatmanız için Akademi Art'a bekliyoruz.Samimi ve keyifli bir ortamda resim sanatına dair hiçbir deneyim sahibi olmanıza gerek kalmadan, büyük tuvallere 3 saat gibi kısa ama inanılmaz keyifli bir zaqman diliminde yaptıklarınıza siz bile inanamayacaksınız. Uzman resim hocalarımız adım adım yönlendirerek size destek olacak.

61. Erkan Oğur - İsmail Hakkı Demircioğlu (Konya)

Erkan Oğur - İsmail Hakkı Demircioğlu

19 Kasım 2017, Pazar - 17:00

Satın Al: 56

Türk halk müziğinin iki usta ismi Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu, 19 Kasım'da Konya Devlet Tiyatrosu'nda sahne alacak. Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu, çoğu eski, bazıları ise çok eski Anadolu türkülerinden oluşan bir repertuvarı seslendiriyorlar.

62. 3 Dahi (İstanbul)

3 Dahi

19 Kasım 2017, Pazar - 17:00

Satın Al: 30

Dahilik ve delilik arasındaki ince çizgide kahkahalarınıza engel olamayacağınız "3 Dahi" izleyicisiyle buluşuyor. Dahilik ve delilik arasındaki ince çizgide kahkahalarınıza engel olamayacaksınız.

63. Valerie ve Harikalar Haftası (İstanbul)

Valerie ve Harikalar Haftası

19 Kasım 2017, Pazar - 17:00

Satın Al: 10

Valerie ve Harikalar Haftası filmi, Pera Müzesi'nde sinemaseverlerle buluşuyor.Yönetmen: Jaromil JiresOyuncular: Jaroslava Schallerová, Helena Anyzová, Petr Kopriva, Jirí PrymekÇekoslovakya / 1970, 77', renkli / Çekçe; Türkçe altyazılı"Garip ve gizemli bir gün düşünü anlatan bu filmde kadınlığa adım atmak üzere olan bir genç kız kendini vampirlerin, cadıların ve başka tehditlerin cirit attığı duyusal bir fantezi diyarında buluyor. Şair Vitezslav Nezval’in bir romanından uyarlanan filmde, Orta Çağa benzeyen bir ortamda geçen ve sürekli bir döngü haline yinelenen, çizgisel ilerlemeyen bir peri masalı anlatılıyor.

64. Masterpiece Bostancı Resim - Edvard Munch - Çığlık (İstanbul)

Masterpiece Bostancı Resim - Edvard Munch - Çığlık

19 Kasım 2017, Pazar - 17:30

Satın Al: 85

Sanat, müzik ve keyfin bir arada olduğu Masterpiece etkinlikleri, sizlerle buluşmaya devam ediyor."Keyifli bir ortamda güzel müzikler eşliğinde, sonunda kendinizi bile şaşırtacak yağlıboya tablolar yapabilirsiniz. Daha önce resim yapmış olmanıza gerek yok, hatta yapmamışsanız çok daha keyifli olabilir.

65. Masterpiece Ankara Resim - Edvard Munch - Çığlık (Ankara)

Masterpiece Ankara Resim - Edvard Munch - Çığlık

19 Kasım 2017, Pazar - 17:30

Satın Al: 75

Sanat, müzik ve keyfin bir arada olduğu Masterpiece etkinlikleri, sizlerle buluşmaya devam ediyor."Keyifli bir ortamda güzel müzikler eşliğinde, sonunda kendinizi bile şaşırtacak yağlıboya tablolar yapabilirsiniz. Daha önce resim yapmış olmanıza gerek yok, hatta yapmamışsanız çok daha keyifli olabilir.

66. Masterpiece Galata Resim - Edvard Munch - Çığlık (İstanbul)

Masterpiece Galata Resim - Edvard Munch - Çığlık

19 Kasım 2017, Pazar - 17:30

Satın Al: 75

Sanat, müzik ve keyfin bir arada olduğu Masterpiece etkinlikleri, sizlerle buluşmaya devam ediyor."Keyifli bir ortamda güzel müzikler eşliğinde, sonunda kendinizi bile şaşırtacak yağlıboya tablolar yapabilirsiniz. Daha önce resim yapmış olmanıza gerek yok, hatta yapmamışsanız çok daha keyifli olabilir.

67. Masterpiece Galata Heykel - Buda (İstanbul)

Masterpiece Galata Heykel - Buda

19 Kasım 2017, Pazar - 17:30

Satın Al: 75

Sanat, müzik ve keyfin bir arada olduğu Masterpiece etkinlikleri, sizlerle buluşmaya devam ediyor."Keyifli bir ortamda güzel müzikler eşliğinde sonunda kendinizi bile şaşırtacak heykeller yapacaksınız. Heykel sanatına ilişkin deneyim sahibi olmanıza gerek yok, hatta daha önce hiç heykel yapmamışsanız çok daha keyifli.

68. Masterpiece İzmir Heykel - Buda (İzmir)

Masterpiece İzmir Heykel - Buda

19 Kasım 2017, Pazar - 17:30

Satın Al: 75

Sanat, müzik ve keyfin bir arada olduğu Masterpiece etkinlikleri, sizlerle buluşmaya devam ediyor."Keyifli bir ortamda güzel müzikler eşliğinde sonunda kendinizi bile şaşırtacak heykeller yapacaksınız. Heykel sanatına ilişkin deneyim sahibi olmanıza gerek yok, hatta daha önce hiç heykel yapmamışsanız çok daha keyifli.

69. Masterpiece Ankara Heykel - Buda (Ankara)

Masterpiece Ankara Heykel - Buda

19 Kasım 2017, Pazar - 17:30

Satın Al: 75

Sanat, müzik ve keyfin bir arada olduğu Masterpiece etkinlikleri, sizlerle buluşmaya devam ediyor."Keyifli bir ortamda güzel müzikler eşliğinde sonunda kendinizi bile şaşırtacak heykeller yapacaksınız. Heykel sanatına ilişkin deneyim sahibi olmanıza gerek yok, hatta daha önce hiç heykel yapmamışsanız çok daha keyifli.

70. Masterpiece Çayyolu Heykel - Baykuş (Ankara)

Masterpiece Çayyolu Heykel - Baykuş

19 Kasım 2017, Pazar - 17:30

Satın Al: 75

Sanat, müzik ve keyfin bir arada olduğu Masterpiece etkinlikleri, sizlerle buluşmaya devam ediyor."Ankara Güven Yaşam'ın keyifli ortamında güzel müzikler eşliğinde sonunda kendinizi bile şaşırtacak eserler üreteceksiniz. Daha önce elinize fırça almamış veya heykel yapmamış olabilirsiniz.

71. Oldies but Goldies - Nostaljik Pop Şarkıları ile Pazar Buluşması (Ankara)

Oldies but Goldies - Nostaljik Pop Şarkıları ile Pazar Buluşması

19 Kasım 2017, Pazar - 17:30

Satın Al: 45

Niyal Kısacıkoğlu ve Murat Deryaoğlu’ndan oluşan grup Nimi, nostaljik pop müziğinin tanınmış ve sevilen şarkılarından derlenen bir program ile 19 Mart Pazar günü Mozarthaus’a konuk oluyor.NİYAL KISACIKOĞLU :  gitar ve vokalMURAT DERYAOĞLU :  gitar ve vokalProgram:GREEN LEAVES OF SUMMERDANCE ME TO THE END OF LOVESUMMERWINE SWAYOVER THE RAINBOWMY WAYHELLO DOLLYTOM DOOLEYYOLANDASUGAR TIMEYOU ARE MY DESTİNY I LOVE PARISMERRY WIDOW WALTZYOU ARE MY SUNSHINEMARY ANNWHYSUGAR BUSHLA PALOMA CIELITO LINDOSWEDISH RHAPSODYEVERY BODY LOVES A LOVERLA CUCACACHA NİYAL  KISACIKOĞLUKısacıklıoğlu İlkokulda mandolin çalarak müzikle tanışmış, lise yıllarında İstanbul Devlet konservatuvarı’ndan Cüret Işıközlü ile gitara başlamıştır. Daha sonraki yıllarında Bilkent Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi bölümünde Kürşat Terci’nin talebesi olarak dört yıl klasik gitar eğitimi almıştır.

72. Sevgilime Göz Kulak Ol (İstanbul)

Sevgilime Göz Kulak Ol

19 Kasım 2017, Pazar - 18:00

Satın Al: 47

Haldun Dormen'in yönettiği Sevgilime Göz Kulak Ol tiyatro oyunu, izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor.1900'lerin başında; aşkın, eğlencenin ve keyfin başkenti Paris’te, güzel, çapkın, neşeli bir kadın olan Amelie’nin ve hayranlarının öyküsü Sevgilime Göz Kulak Ol.Komedinin çok değişik ve hareketli bir türü “fars”ın, yaratıcısı ve usta kalemi Georges Feydau’nun yazdığı Sevgilime Göz Kulak Ol, Tiyatro Kedi’nin 2017-2018 sezonunun yeni oyunu.2 perdelik bu çılgın komediyi sahneye Haldun Dormen koyuyor. Yönetmen yardımcısı Damla Cercisoğlu.

73. Zeki Kayahan Coşkun (Ankara)

Zeki Kayahan Coşkun

19 Kasım 2017, Pazar - 18:00

Satın Al: 39

Radyoculuk hayatında 12. yılını geride bırakan Zeki Kayahan Coşkun, "Matrax" isimli tek kişilik gösterisinin ardından yeni gösterisi "Kafanız Hayrolsun" ile 3.

74. G-Rock In English (İstanbul)

G-Rock In English

19 Kasım 2017, Pazar - 18:00

Satın Al: 38,5

G-Rock (Generations of Rock) Festivali ülkemizde çeşitli sebeplerden ötürü kesintiye uğramış Rock’n Roll kültürünün farklı nesillerden temsilcilerini ve onların dinleyicilerini birbiriyle yeniden tanıştırmayı, unutulanları hatırlatmayı, adı duyulmayanları duyurmayı hedefliyor.Türk rock camiasında 80’li yıllarda başlayan, 90’lı yıllarda süren, zamanla önemini yitiren, şimdilerde sadece Eurovision’a katılan temsilcilerimizin şarkıları söz konusu olduğunda hatırlanan bir tartışma konusu: Türkçe mi, İngilizce mi?G-Rock in English ülkemizde ingilizce sözlü rock müzik yapan farklı dönem ve nesillerden grupları aynı sahneye topladı. Kimler var bir göz atalım:Sabih Cangil Band :Sabih Cangil 1979-1984 yılları arasında bestecisi, söz yazarı, solo gitarcısı olduğu, İngilizce sözlü müzik yapmayı tercih eden döneminin başarılı rock gruplarından Grup RA” ile müzik serüvenine başladı.

75. Hocapaşa Mevlevileri - Sema Ayini (İstanbul)

Hocapaşa Mevlevileri - Sema Ayini

19 Kasım 2017, Pazar - 19:00

Satın Al: 56

Galata Mevlevileri'nin sunduğu Sema Gösterisi ve Semazen Dünyası Sergisi, Hocapaşa Kültür Merkezi'nde gerçekleşiyor.Canlı tasavvuf müziği eşliğinde enfes sema gösterisi ve Sema geleneğinin spiritüel bakış açısı ile sunulduğu eşsiz sergi deneyimi büyüleyici bir atmosferde bir arada …Derviş aksesuarlarından heykellere, kıyafetlerden müzik aletlerine kadar sema kültürü ile ilgili her şeyi bulabileceğiniz bu sergi ile Sema ayini daha anlamlı ve daha kapsamlı..Mevlevilik ve SemaMevlevilik, adını ve ilkelerinin kurucusu olan Mevlana Celaleddin Rumi'den (Mevlana) alır. Farsça’dan Arapça’ya geçmiş bir kelime olan Sema (sufi) ise, mevlevi seremonilerinde yer alan; dua, dua eden kişi, şarkı, dans aktiviteleri anlamında kullanılır.

76. Binde Bir Gece Diyalogları (İstanbul)

Binde Bir Gece Diyalogları

19 Kasım 2017, Pazar - 19:00

Satın Al: 47

İlişkiler ve evliliklerde yaşanan bildik sorunların yanı sıra geleneksel anlayış ile modern düşüncenin zıtlığını mizahi bir bakış açısıyla anlatan "Binde Bir Gece Diyalogları" oyunu, izleyicisiyle buluşuyor."Birol Güven'in kaleminden müthiş komedi… Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu, Birol Güven’in kaleme aldığı “Binde Bir Gece Diyalogları” ile yeni sezonda seyircisiyle buluşuyor. Sevilen oyuncular Begüm Kütük ve Hakan Meriçliler'in başrolünü paylaştığı oyunu Galip Erdal yönetiyor."Yazan: Birol GüvenYöneten: Galip ErdalDekor Tasarımı: Dilek KaplanIşık Tasarımı: Cengiz ÖzdemirOyuncular: Hakan Meriçliler, Begüm Kütük, Hilmi Özçelik, Gamze Uçar, Engin Demircioğlu, Ece Mağat, Musa Öney, Burcu Görek, Selin Altıntaş

77. Türkiye Sirki (Bursa)

Türkiye Sirki

19 Kasım 2017, Pazar - 19:00

Satın Al: 20

Türkiye'nin ilk uluslararası hayvansız sirki, "Türkiye Sirki", sizlerle buluşmaya devam ediyor.Çocuklarıyla birlikte eğlenceli, keyifli bir hafta sonunda neşeli dakikalar geçirerek Türkiye Sirki'nin görkemli çadırından yükselen kahkahalara ortak olmak isteyenler işte bu gösteri tam size göre...Eğlenceli, bir o kadar da keyifli olan gösterilerde, palyaçoların, sihirbazların, akrobatların ip cambazlarının birbirinden güzel hünerlerini izlemeye ne dersiniz? Bu sezon gösterilerini yeniliklerle ve sürprizlerle dolu olarak hazırlayan Türkiye Sirki, ekibinin çocukluk hayalleri gerçeğe dönüştürüyor. "Her şey çocukları sevmekle başlar" diyerek, dünyanın en kıymetli varlıklarına, "hayvansız sirk" gösterilerinin yapıldığı 3.000 kişi kapasiteli, ısıtmalı çadırda ses ve ışık görselleri ile hizmet veriyor."Son zamanlarda sirk gösterisi adı altında kültür merkezi, spor salonu ve düğün salonu gibi yerlerde yapılan bazı gösterilerden rahatsız olduğunuzu biliyoruz. Biz Türkiye Sirki ekibi olarak bu tür gösterilere itibar etmemenizi önemle rica ediyoruz.

78. İkigai'ni - Yaşam Amacını Keşfet (İstanbul)

İkigai'ni - Yaşam Amacını Keşfet

19 Kasım 2017, Pazar - 19:30

Satın Al: 150

İkigai'ni - Yaşam Amacını Keşfet eğitimi Joint Idea Kanyon'da gerçekleşecek.Her sabah heyecan ve mutluluk ile yataktan fırlıyorsan bu çalışma senin için değil! Ama… yataktan kalkmak zor geliyor, yaptığın işten keyif almıyor; ya da birden fazla girişimin, kariyerin var, hepsi arasında yaşam enerjin dağılmış hissediyorsan bu çalışmada olmalısın!

79. Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars (Bursa)

Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars

19 Kasım 2017, Pazar - 20:00

Satın Al: 69,5

Ülke sınırlarını aşan müzik ve şovlarıyla Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars sizlerle...Bolero'lar, salsa'lar, caca'lar ve özel sürprizlerle müziğe doyamayacağiniz harika bir gece sizleri bekliyor.

80. Bir Zamanlar Gazinoda (Ankara)

Bir Zamanlar Gazinoda

19 Kasım 2017, Pazar - 20:00

Satın Al: 45

65. sanat yılında Haldun Dormen'in hem yazıp hem başrolünde oynadığı ''Bir Zamanlar Gazinoda'' 19 Kasım'da 3.

81. Grup Abdal (Mersin)

Grup Abdal

19 Kasım 2017, Pazar - 20:00

Satın Al: 34

Halk müziğine getirdikleri yeni yorum ve anlayışla önemli bir dinleyici kitlesine ulaşan Grup Abdal, müzikseverlerle buluşmaya devam ediyor.

82. Arda Çelik - Sigortalı Düşünür (İstanbul)

Arda Çelik - Sigortalı Düşünür

19 Kasım 2017, Pazar - 20:00

Satın Al: 25

Arda Çelik, kasım ayında Bahane Kültür Salon'da sizlerle...Bilgisayar eğitimi alıp kariyerine aşçılık ile başlayacak kadar tutarsız bir adamın komedyen olması tabiki kaçınılmaz son. "Sigortalı Düşünür" isimli tek kişilik gösterisiyle seyircisinden büyük beğeni toplayan Arda Çelik, 2.

83. Karyola Doğaçlama (İstanbul)

Karyola Doğaçlama

19 Kasım 2017, Pazar - 20:00

Satın Al: 28,5

"Gülmenin en konforlu hali' sloganıyla yola çıkan Karyola Doğaçlama, izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor."Tiyatro Kılçık olarak, eğlence anlayışınıza yeni bir anlam kazandırmak, düşünmeden hunharca gülmek ve az da olsa normal hayattan uzaklaşmak isteyenler için, 'Karyola Doğaçlama, "gülmenin en konforlu hali' sloganıyla yola çıkan bu ekibimizi izlemenizi öneriyoruz."OyuncularKerem BüyüktaşÖmer Varol MartıÖzgür EraslanSena KaramanTuğba KürükoğluUmur SevenYönetmen: Ömer Varol MartıModeratör: Özgür EraslanTeknik: Berathan Kurt Kurumsal İletişim Sorumlusu: Gülay Yıldız Gülün Doğaçlama Tiyatro Nedir?Sahne akışının ve oyuncuların seyirciler tarafından yönetildiği, belli kurgular üzerine tamamen doğaçlama performanslarla ilerleyen tiyatro oyunudur.Belli başlı turlar üzerinden, seyirciden gelen yönelimlerle skeçler halinde sahnelenir. Oyuncunun doğaçlama anında sunduğu hareketler ve sözler, spontane bir biçimde ortaya çıkar.  Ayrıntıları önceden saptamadan, bir metne bağlı kalmadan ancak belirli bir hazırlık süreci barındıran; büyük ölçüde grup dinamiğine dayanarak içten geldiği gibi ve aniden gelişen rol oynama sürecidir.

84. Ahmet Aslan Solo Konser (Muş)

Ahmet Aslan Solo Konser

19 Kasım 2017, Pazar - 20:00

Satın Al: 45

Anadolu müziğini batı enstrümanlarıyla birlikte kullanan Ahmet Aslan, 19 Kasım'da Muş Öğretmen Evi'nde müzikseverlerle buluşuyor.1993 ile 1996 yılları arasında İstanbul Teknik Üniversitesi Konservatuvarı'nda okuyan Aslan, 1996'da halen yaşamakta olduğu Almanya'ya yerleşti. Burada müzik kariyerini başlatan sanatçı, eğitim Rotterdam Dünya Müzik Akademisi'nde 2008 ile 2012 yılları arasında tamamladı.Anadolu müziğini Batı enstrümanlarıyla bir araya getiren Ahmet Aslan; gitar, bağlama ve kendi tasarladığı La-Tar adında, klasik gitar ve bağlamanın karışımı olarak tanımlanabilecek bir enstrümanla tanındı.

85. Vay Sen Misin Ben Olan? (Bilecik)

Vay Sen Misin Ben Olan?

19 Kasım 2017, Pazar - 20:00

Satın Al: 13

Vay Sen Misin Ben Olan?, Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi'nde..."İstanbul Meydan sahnesi bu sezon Ömer Pınar’ın yazdığı “ Vay sen misin ben olan?” isimli iki perdelik komedi oyunuyla perdelerini açıyor. Oyun bazı insanların karakterlerinin yaşam koşullarına göre değişmeyebileceğini, insanın yedisinde neyse yetmişinde de o olabileceğini, iki farklı evliliğin üzerinden mizahi bir dille anlatıyor.

86. Barut Fıçısı (İstanbul)

Barut Fıçısı

19 Kasım 2017, Pazar - 20:30

Satın Al: 47,5

Barut Fıçısı, kasım ayında tiyatro seyircisinin karşısında...Barut Fıçısı, Makedon yazar Dejan Dukovski’nin pek çok Balkan ülkesinde yıllarca oynandıktan sonra Avrupa’nın çeşitli ülkeleri ve Amerika’da da büyük başarı kazanmış, filmi de yapılmış baş yapıtı. Birbirine bir biçimde bağlı 11 farklı hikayeden oluşan bir bütün.İstanbul Halk Tiyatrosu, Barut Fıçısı’na dönmüş şehri ve insanlarını anlatan bu komediyi Balkanlar’dan alıp getiriyor.

87. Ölün Bizi Ayırana Dek (İzmir)

Ölün Bizi Ayırana Dek

19 Kasım 2017, Pazar - 20:30

Satın Al: 68,5

Ölü'n Bizi Ayırana Dek, 19 Kasım'da Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu'nda seyircisiyle buluşuyor.Hakan Yılmaz ve Ebru Cündübeyoğlu, yıllar sonra konsepti PuCCa’ya, senaryosu  ‘’Bir Kadın Bir Erkek’’ dizisi senaristlerinden Murat Dişli, Alper Atalan ve Zeki Enes Akkan’a ait olan tiyatro oyununda buluşuyor. İki başarılı oyuncu, Gergedan Yapım tarafından sahneye konulan “Ölü’n Bizi Ayırana Dek” adlı oyunla tiyatroseverlerin karşısına çıkacak.Daha önce “Yalancı Romantik” dizisinde başrolü paylaşan başarılı oyuncular Hakan Yılmaz ve Ebru Cündübeyoğlu, bu kez tiyatro sahnesinde bir araya geliyor.Cengiz Şahin’in yapımcılığındaki Yetersiz Bakiye oyunuyla 3.

88. Merve Özbey (İstanbul)

Merve Özbey

19 Kasım 2017, Pazar - 21:00

Satın Al: 56,5

Pop müziğin sevilen ismi Merve Özbey, sevenleriyle bir araya geliyor.

89. Ezhel (Bartın)

Ezhel

19 Kasım 2017, Pazar - 21:00

Satın Al: 35

İlk albümünü 2017 yılı Mayıs ayı sonunda yayınlayan Ezhel, yaptığı müziğin türünü "AnatolianUrbanCore/Hip-Hop/Reggae-Dub/Trap” olarak tanımlıyor.Ankara’da içinden çıktığı mahalle yaşantısını müziğine büyük bir samimiyetle aktaran Ezhel, evrensel bir kalite yakalıyor.

90. Evet Ne Söylüyoduk (Uşak)

Evet Ne Söylüyoduk

19 Kasım 2017, Pazar - 21:00

Satın Al: 33

Kendilerine has yorumlarıyla kısa sürede internette milyonlarca kez dinlenen "Evet Ne Söylüyoduk" çeşitli şehirlerde sevenleriyle buluşmaya devam ediyor.

91. Rnb Festival - Yung Cali Swag District (İstanbul)

Rnb Festival - Yung Cali Swag District

19 Kasım 2017, Pazar - 23:30

Satın Al: 56,5

Rnb Festival, 19 Kasım'da Ricco Club sahnesinde müzikseverlerle buluşuyor.