Bu Yazın En Çok İlgi Gören 9 Konseri

Massive Attack

Sadece kendi jenerasyonun değil, müzik tarihinin en etkili oluşumlarından biri olan, trip-hop denilince akla gelen ilk isim Massive Attack, Mercedes-Benz ana sponsorluğuyla 25 Haziran'da Zorlu PSM'de!

Satın Al

Wiz Khalifa

Rap müziğin dünyaca ünlü ismi Wiz Khalifa, 4 Temmuz'da ilk kez İstanbul, Küçük Çiftlik Park'ta. Wiz Khalifa'nın iki saatlik muhteşem canlı performansına sahne olacak etkinlikte Wiz Khalifa'ya Türkçe rap müziğin dev isimleri Ceza, Ezhel, Aga B, Anıl Piyancı ve Kamufle eşlik edecek!

Satın Al

Alt-J

İngiliz rock grubu alt-J, 4 Temmuz Çarşamba günü, Power FM medya sponsorluğunda Volkswagen Arena'ya konuk oluyor. 57.Grammy Ödüllerinde En iyi Alternatif Albüm ödülü için aday gösterilen ekip uzun bir aradan sonra Relaxer turnesi kapsamında İstanbul’a yeniden geliyor.

Satın Al

Shakira

12 Grammy ödülü sahibi, uluslararası superstar Shakira, dev bir prodüksiyon ve muhteş bir sahne şovuyla, 'El Dorado Dünya Turnesi' kapsamında BKM organizasyonuyla, 11 Temmuz'da, İstanbul Vodafone Park'ta.

Satın Al

Joe Satriani

Şehrin olmazları olduran festival markası İstanbul Blue Night, BKM organizasyonuyla 27 Temmuz'da dünyanın en saygın gitar virtüözlerinden Joe Satriani'yi İstanbul KüçükÇiftlik Park'ta müzikseverlerle buluşturuyor. Gecenin özel konuğu, Türk metal müziğinin efsane grubu Pentagram.

Satın Al

The Chainsmokers

İngiltere ve Amerika listelerinde zirveyi zorlayan şarkıları #Selfie ile ünlerini dünyaya taşıyan The Chainsmokers, İstanbul'daki ilk konseri için Play etkinliği kapsamında KüçükÇiftlik Park'a geliyor. Festivalde başka sürpriz isimler de performansları ile sahnede olacak.

Satın Al

Liam Gallagher

Şehrin olmazları olduran festivali İstanbul Blue Night, BKM organizasyonuyla 14 Ağustos'ta efsanevi Oasis grubunun kurucusu ve solisti Liam Gallagher'ı ilk defa Türkiye'deki hayranlarıyla, İstanbul KüçükÇiftlik Park'ta buluşturuyor.

Satın Al

Zeytinli Rock Festivali

Geçtiğimiz yıl 5 gün boyunca 75'den fazla sanatçıyı ve 200.000'den fazla müzikseveri buluşturarak, Türkiye müzik festivali tarihine damga vuran Türk rock müziğinin geçit töreni Zeytinli Rock Festivali, 29-30-31 Ağustos, 1-2 Eylül 2018 tarihleri arasında Edremit Akçay Sahili'nde.

Satın Al

Imagine Dragons

Şehrin olmazları olduran festival markası İstanbul Blue Night, BKM organizasyonuyla bu kez Amerikalı bağımsız rock grubu Imagine Dragons'u İstanbul KüçükÇiftlik Park'ta rockseverlerle buluşturuyor! Las Vegas kökenli, indie rock'ın en yenilikçi ekibi 2 Eylül'de Türkiye'deki hayranlarıyla buluşacak.

Satın Al

Bütçene Göre Etkinlik ve Fırsat Bülteni

İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve diğer şehirlerdeki etkinlikler ile güncel şehir fırsatlarını kaçırmamak için bültenimize kayıt olun!