Antalya Etkinlik Takvimi

Haziran 2020

Impression

Antalya Etkinlik - Haziran 2020 Takvimi

Etkinlik Tarih Kategori
Rapunzel'in Hikayesi

Muratpaşa Belediyesi Kültür Salonu

20 Haziran, Cts.

13:30

Aile Tiyatrosu

Aile Eğlencesi

Rapunzel'in Hikayesi

~ 34 TL

Rapunzel'in Hikayesi

Aile Tiyatrosu

Muratpaşa Belediyesi Kültür Salonu, Antalya

20 Haziran 2020 - 13:30

Antalya Etkinlik

Etkinlik açısından Türkiye'nin en zengin şehirlerinden biri Antalya olarak ifade edilebilir. İstanbul etkinlik gibi Antalya etkinlik seçenekleri içinde de çeşitli gezi, eğlence, kültür aktiviteleri bulunur. Tiyatro, sinema, konser, stand-up, sahne şovları, spor karşılaşmaları gibi birçok etkinlik Antalya ilinde düzenlenir. İlgi alanlarına göre herkesin kendine uygun bir etkinliğe katılması mümkündür. Gezi ve eğlence sevenler için çeşitli gezi turları etkinlik seçenekleri içinde en hoşa gidenler arasındadır. Antalya etkinlik seçenekleri içinde ayrıca en dikkat çekenler tiyatrolardır. Yerli ve yabancı sahne şovları ve sanatları, sergiler, workshoplar en güzel etkinlikler arasında yer bulur. Ayrıca parti ve yılbaşı organizasyonları da şehirde en eğlenceli etkinlikler içinde yer alır. Etkinlik takvimi içinden öne çıkanlar arasında İkinin Biri, On Küçük Zenci, Kaan Sekban Saçmalar yer alır. İlk iki etkinlik tiyatro, Kaan Sekban Saçmalar isimli gösteri ise stand-up kategorisinde yer alır. Her bir etkinlik ilgililer için oldukça keyifli, şaşırtıcı, eğlendirici dakikalar geçirmeye yardımcıdır.

Antalya Etkinlik Takvimi 2019

Etkinlik takvimi, size yaşadığınız yerde yıl içindeki en güzel aktiviteleri tanımanızda yardımcı olur. Katılmak istediğiniz güzel bir parti, sergi, stand-up gösterisi için Antalya Etkinlik Takvimi 2019 size yol gösterir. Antalya, Ankara ve İzmir ile birlikte en yoğun etkinlik takvimine sahip olan illerden birisidir. Antalya Etkinlik Takvimi ile ay içinde gitmek istediğiniz bütün kültürel, sanatsal, eğlenceli aktivitelere rahatlıkla planlayabilirsiniz. Antalya etkinlik seçenekleri arasında en güzel sinema filmleri, DJ partiler, kadınlar matinesi gibi çeşitli eğlenceli aktiviteler bulunur. Yılın belli dönemlerinde düzenlenen partiler ve matineler özellikle eğlenmek isteyenlerin ilgisini çekebilir. Resim, fotoğraf, heykel, arkeoloji sergileri katılmak istenen etkinlikler arasında yer alabilir. Etkinlik takvimi içinde yer alan en güzel etkinliklerden bir diğeri, Uluslararası Antalya Piyano Festivali'dir. Ayrıca yılın belli dönemlerinde düzenlenen çeşitli festivaller de Antalya için tercih edilebilir etkinlik seçenekleri arasındadır. Antalya spor etkinlikleri açısından da oldukça zengin bir şehirdir. Şehirde Antalyaspor futbol takımının maçları en çok en ilgi gören spor etkinlikleri arasındadır.

Antalya Etkinlik Rehberi

Sahne etkinliklerinden hoşlananlar için dışında birkaç farklı alternatif daha bulunur. Antalya etkinlik rehberi içinde yer alan çeşitli organizasyonlar arasında gösteri, stand-up, bale-dans kategorileri de hayli ilgi görür. Her biri ayrı özel olan gösteriler ve etkinlikler arasında ön plana çıkanlar stand-up gösterileridir. Tiyatro gösterileri içinde bazıları tek kişilik olmak üzere çok sayıda oyun bulunur. Tek kişilik tiyatro oyunları arasında Uğur Yücel-Azınlıkta Kaldık isimli gösteri fazlaca beğeni alır. Bunun dışında gösteri tadında gerçekleşen tiyatro etkinlikleri Two Turkish Tenors, Burada Olan Burada Kalır – Can Yılmaz & Zafer Algöz isimli gösteriler bulunur. Two Turkish Tenors, Atılgan Gümüş ve Cenk Bıyık'ın başrollerinde yer aldığı oyunda bir diğer oyuncu Serkan Kuru'dur. Oyuncular arası rekabet, aslında sadece seslendirdikleri eserlerden ibaret olmayan ikili, adeta çocukluk yıllarından beri süregelen bir çekişmeyi devam ettirirler. Antalya etkinlik takvimi içinde müzik kategorisi de oldukça fazla ilgi gören bir diğer alandır.

Antalya Etkinlik Konser

Konserler, farklı tür müzikler için Antalya merkez ve ilçelerde pek çok sanatçı ve grup tarafından verilir. Her bir tür müzik ve sanatçı için ayrı bir hayran kitle de mevcuttur. Antalya konser kategorisinde değerlendirebileceğiniz en eğlenceli organizasyonlar Hüsnü Arıkan, Holly Stone Konserleri gibi farklı organizasyonları içerir. Kadınlar Matinesi, Kerem Görsev-Antalya Devlet Senfoni Orkestrası, 20.Ulusararası Antalya Piyano Festivali, Mazlum Çimen gibi farklı müzik aktiviteleri bulunur. Bunların her biri Antalya'nın çeşitli kültür ve sanat merkezlerinde düzenlenir. Antalya'da düzenlenen eğlenceli konser aktiviteleri arasında alternatif müzik, dans-elektronik, heavy metal, caz, klasik, parti, pop gibi kategoriler bulunur. Rap ve Hip-hop, rock ve Türk Halk ve Sanat Müziği müzik ve konser etkinlikleri için tercih edilebilir. Sadece stres atmak ve güzel bir müzik gecesi yaşamak isteyenler daha çok Antalya pop müzik konserlerini tercih edebilirler. Nostalji yapmak ve eskiye özlemi gidermek için Türk sanat müziği güzel bir tercih olacaktır. Her bir müzik, belli seviyede eğlence sağlar ve stresten kurtulmaya yardım eder. Sevdiğiniz müzik etkinliği için geç kalmadan biletlerinizi almalısınız.

Bütçene Göre Etkinlik Rehberi

Haftalık etkinlik rehberi ile her hafta şehrindeki tüm etkinliklerin tam listesi cebine gelsin!