Gizlilik ve Kullanım Şartları

Gizlilik

Bütçene Göre'de, kullanıcıların eriştikleri sayfalar, sayfalara eriştikleri zaman ve IP adresleri güvenlik ve daha iyi hizmet verebilmek amacı ile kayıt altında tutulmaktadır. Bu veriler herhangi bir üçüncü parti kişi veya kurum ile paylaşılmamakta olup, toplanan tüm bu veriler yetkisiz erişime karşı büyük bir hassasiyetle korunmaktadır.

Bütçene Göre'de kullanıcıların hesap oluşturabileceği herhangi bir sistem yoktur. Sadece isteyen kullanıcıların kayıt olduğu Bütçene Göre email listesi ise hiçbir üçüncü parti kurum veya kuruluş ile paylaşılmamakta olup sadece Bütçene Göre ve iştiraki İndirime tarafından kullanılmaktadır. Kullanıcılar, diledikleri zaman bu email listesinden ayrılabilmektedir.

Bütçene Göre, diğer birçok internet sitesi gibi daha iyi hizmet verebilmek için çerezleri kullanmaktadır. Ayrıca, çerezleri aktif bir biçimde kullanan Google Analitik hizmeti de Bütçene Göre tarafından kullanıcılar hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilmek için kullanılmaktadır. Öte yandan, IP adresleri Google Analitik servisinde anonim bir şekilde tutulmaktadır. Google'ın verileri nasıl kullandığı hakkında daha fazla bilgi edinmek için Google Gizlilik Politikası'nı inceleyebilirsiniz.

Kullanım Şartları

Bütçene Göre'de hizmet olduğu gibi sağlanır ve Bütçene Göre bunlara ilişkin size herhangi bir beyan veya taahhütte bulunmaz. Bütçene Göre, hizmeti kullanımınızın ihtiyaçlarınızı karşılayacağını, sunulan hizmetin kesintisiz, tam zamanında, güvenli veya hatasız olacağını, hizmet kullanımınız sonucu elde ettiğiniz herhangi bir bilginin doğruluğunu veya güvenilirliğini ve hizmetin bir bölümü olarak size sunulan herhangi bir yazılımın işleyişindeki veya işlevselliğindeki herhangi bir arızanın düzeltileceğini, beyan veya taahhüt etmez. Bu siteyi ziyaret ederek, bu şartları kabul etmiş sayılırsınız.

Bütçene Göre Etkinlik Rehberi

Haftalık etkinlik rehberi ile her hafta şehrindeki tüm etkinliklerin tam listesi cebine gelsin!