Hakkında ve İletişim

Bütçene Göre Nedir?

Bütçene Göre, X liraya şehrimdeki hangi etkinliğe katılabilirim sorusuna cevap bulan fiyat odaklı etkinlik arama motorudur.

Belirlenen bütçe girildikten sonra sistem yazılımları internetteki fiyatları inceler ve sonuçları getirir. Daha sonra sonuçları filtreleyerek tek bir kanal aracılığıyla alanlarında en popüler sitelerin verilerine ulaşabilirsiniz.

butcenegore.com internet sitesinden etkinlik aramaları yapabilir ve paranızla bulunduğunuz şehirde neler yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Arama yaptıktan sonra ilgilendiğiniz etkinliğe tıklayarak etkinliğin orijinal satın alım sayfasına yönlendirilirsiniz. Dolayısıyla hem en kısa sürede imkânlarınızdan haberdar olmuş, hem de almak istediğiniz etkinliğe hızlı şekilde ulaşmış olursunuz.

Etkinlik

Paranızla yapabileceğiniz etkinlikler bölümünde Biletix ve Stubhub sitelerindeki etkinlikleri sitemizde konsolide ediyoruz ve tek bir ortamdan bu sitelerdeki etkinliklere ulaşabilmenizi sağlıyoruz. Etkinlik sayfalarımızdan şehir bazlı etkinlik takvimi, hangi şehirde hangi kategorilere ait kaç etkinlik olduğu gibi bilgilere kolaylıkla ulaşabilir, hafta sonu planlarınızı yapabilirsiniz.

Aynı zamanda sanatçı sayfalarımızdan hangi sanatçının hangi şehirlerde hangi tarihlerde konserleri olduğunu kolaylıkla takip edebilirsiniz. Yine başka bir fonksiyon olarak etkinlik mekanları sayfalarımıza bakabilir, hangi mekanlarda hangi gün hangi etkinliklerin olduğunu listeleyebilirsiniz.

İndirim Kodu

Alışverişlerinizde kullanmak üzere güncel indirim kodlarını arıyorsanız, diğer bir sitemiz olan indirime.com'u inceleyebilirsiniz. indirime.com'da Türkiye'de faaliyet gösteren birçok online alışveriş platformunun güncel indirim kodu, kampanya, ücretsiz kargo ve hediye çeki gibi fırsatlarını tek bir siteden inceleyebilirsiniz. Bu sayede hem almak istediğiniz ürünleri daha ucuza almış olur, hem de paranızı daha verimli bir şekilde kullanmış olursunuz. indirime.com her gün bu siteleri inceleyerek sizlerin fayda sağlayabileceği fırsatları derler ve bu bilgileri kullanabileceğiniz bir formata sokar. Böylelikle yüzlerce siteden mailler alıp pazarlama bombardımanına tutulmadan tek bir ortam üzerinden birçok online alışveriş sitesindeki indirimlere ulaşabilirsiniz.

İletişim

İlerleyen günlerde, sitemizdeki etkinlik sayısını artırmayı ve kullanıcılarımıza daha geniş yelpazede hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Her türlü soru, görüş, öneri, ve iş birliği talepleri için Facebook hesabımıza mesaj atarak bize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

butcenegore.com

Bütçene Göre Etkinlik Rehberi

Haftalık etkinlik rehberi ile her hafta şehrindeki tüm etkinliklerin tam listesi cebine gelsin!