Şifager Sağlıklı Yaşam’dan Bakımlar Fırsatı

Şifager Sağlıklı Yaşam’dan Bakımlar

%20.00 İndirim

İndirimli Fiyatı: 49,9 TL

Cildinin güzelliğini korumak isteyenlere farklı bi

akım paketi sunuyoruz. El ve ayaklarından, cildine kadar sağlık ve güzellik seni bekliyor. Böylelikle şehrin getirdiği yorgunluklardan etkilenen bedenine bir iyilik yapacak, bakımlarla dinleneceksin.

Şifager Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde yakala.co’ya özel indirimle;

i>●

i

Geleneksel El ve Ayak Bakımı (işlem süresi yaklaşık 30 dk.) 80 TL yerine 49,90 TL!

i

i

i>●

i

Çin Usulü Cilt Bakımı (işlem süresi yaklaşık 60 dk.)120 TL yerine 59,90 TL!        

i

i

i>●

i

El Meridyen Muayenesi (Çin Çekap) 120 TL yerine 60 TL!

İşlemler geleneksel yöntemlerle ve doğal ürünlerle yapılmaktadır.

*GELENEKSEL EL VE AYAK BAKIMI (işlem süresi yaklaşık 30 dk.

Refleksoloji tekniği kullanılarak yapılan ayak masajı hem ayaklarınızın rahatlamasını, esnekliğinin artmasını hem de ayak tabanınızdaki sinirlerinin uyarılması sağlanmaktadır. Refleksoloji masajı vücudunuzdaki organların düzenli çalışması açısından çok önemlidir.

Günlük yaşamda çeşitli nedenlerle yıpranan el ve ayakların bakımı hem estetik açıdan hem de sağlık açısından büyük önem taşır. El ve ayaklar günlük hayatta karşılaşılan olumsuzluklardan bakımlar ile korunabilir, oluşmuş problemler yine bu bakımlarla giderilebilir. Bakımlar, el ve ayakların hem estetiğini hem de sağlığını korur.

Geleneksel Ayak Bakımı

26 kemik,114 bağ ve 20 kastan oluşan, vücudun tüm yükünü taşıyan ayakların bakımı insan sağlığı açısından büyük önem taşır. Tıbbi bilgilere göre insan vücudundaki sinir uçlarının 7000 tanesi ayak tabanında bulunmaktadır. Ayak aynı zamanda bütün meridyen kanallarının sonlandığı yerdir. Gün boyu hareket halinde olan ayakların bakımı ayak sağlığı ile ilgilenen uzmanlarca yapılmalıdır. Özellikle diyabetli kişilerde ayaklarda his kaybı görülmesi ve his kaybından dolayı taşınan riskin büyük olması, diyabetik ayaklarda özel bakımlarının önemini artırmıştır. Günümüzde diyabetli kişilerin ayak bakımının yanı sıra günlük yaşam temposunda olan herkesin ayak bakımı yaptırması tavsiye edilir.

Günlük hayatın ve sosyal çevrenin beraberinde getirdiği giyim tarzı, Belki de en yoğun olarak ayakları etkiliyor. Sert zemin, dar, sivri burunlu ve yüksek topuklu ayakkabılar, bilinçsiz uygulanan pedikür, yapısal olarak da eğe

ir soruna yatkınlık varsa, büyük problemler olarak karşımıza çıkıyor. Yapılan araştırmalar ortalama her yüz kişiden 85’inde bir ayak problemi olduğunu gösteriyor. Zaman içinde değişime uğrayan ayaklarda, kemik ve eklem deformasyonları, batık, nasır, siğil, tırnak-deri mantarı ve terlemeye bağlı oluşan çeşitli sorunlar ortaya çıkabiliyor. Ancak günümüzde ayaklar, tüm bu olumsuzluklardan bakımlar ile korunabiliyor ve oluşmuş problemler yine bu bakımlarla giderilebiliyor. Ayaklarımız bir ömü

oyu bize hizmet etmektedir. Bu masajla bu özel deneğimi mutlaka hayatınıza katmalısınız.

Geleneksel El Bakımı

Eller, yüzden sonra vücudun en çok dış etkilere açık olan bölgeleridir. Bu sebeple yüze uygulandığı gibi ellerin de belli periotlarla yapılacak özel bakımlara ihtiyacı vardır. Ellerde ayrı ayrı bakım gerektiren cilt ve tırnak dokuları bulunur. Hem estetik hem de hijyenik açıdan çok önemli olan el tırnakları pek çok hastalığın taşıyıcısı olabilir. Ayrıca ellerin estetik açıdan cerrahi yollarla gençleştirilmesi söz konusu olamadığı için el bakımı daha çok önem kazanır. Ellerin bakımında her gün düzenli olarak nemlendirici kullanmak, bakımlı görüntüyü korumanın yanı sıra sıcak, soğuk, güneş, duman, deterjan, sabun ve benzeri dış etkilere karşı ellerin dayanıklılığını arttırır. Ayrıca haftalık olarak uygulanacak peelingler, ellerdeki ölü dokuyu temizler, güneşten ya da yaşlılıktan oluşabilecek lekelenme riskine karşı cildi tazeler. Yaz aylarında yüze uygulandığı şekilde güneş koruyucu uygulanması, ellerin foto yaşlanmadan (güneşe bağlı yaşlanma) korunması için önem taşır.

Ellerin üzerinde, parmak uçlarında ve avuç içlerinde oluşabilecek nasırlaşmalar ve keratinleşmeler geleneksel el bakımında uygulanan özel yöntemlerle temizlenir. Ayrıca yine uzmanlar tarafından tedavi edilen bölgenin korunması için uygun aralıklarla kontroller sağlanarak takip gerçekleştirilir.

Tırnaklar da ellerimizde özel bakım isteyen bölümler arasında yer alır. Tırnakların doğru şekilde kesilmesi, tırnak kenarındaki etlerin kesilmeden temizlenmesi, hem görüntü hem sağlık açısından önemlidir. Hatalı yapılan manikürlerde, tırnak kenarlarında doğal olarak bulunan ve tırnağın canlı bölümünü dış etkilerden, enfeksiyonlardan koruyan et daha derin olarak alınabiliyor. Bu durum, tırnak yatağının ve buna bağlı olarak bir süre sonra uçtan derinlere doğru parmağın her türlü dış etkiye açık hale gelmesine neden oluyor. Uzmanlar tarafından gerçekleştirilen geleneksel el bakımında, bu et bölümü kesilmeden geriye doğru itilir. Tırnak üzerinde kalan partiküller de özel uçlar yardımıyla temizlenir. Tırnak kenarındaki etlerin kesilmemesi ve her seferinde daha derinlere doğru işlem yapılmaması, uzun süre manikür yapılan tırnaklardaki pençeleşme görüntüsünü de önler.

Genellikle ayak tırnaklarında görülen bazı problemler el tırnaklarında da oluşabilir. Tırnak batması, mantar oluşumu, deformasyonlar ve tırnak kalınlaşması el tırnaklarında da görülebilen problemler arsında yer alır. Elde oluşan bu problemlerin giderilmesi ve tekrarının önlenmesi için el bakımı gerekir. Günlük bakımların yanı sıra, uygun aralıklarla el ve ayak sağlığı bakım merkezlerinde, uzman kişiler tarafından, hijyenik ortamda, steril cihazlarla, uygun ürünlerle yaptırılan el bakımları sağlıklı sonuçlar verir.

*ÇİN USULÜ CİLT BAKIMI (işlem süresi yaklaşık 60 dk.

Şaşırtıcı ama gerçek! Geleneksel Çin uygulamaları ile birbirinden ilginç yöntemlerimizle sizi gençleştiriyoruz.

Çinli uzmanlarımızın tecrübesi ile bebek gibi bir cilt sizi bekliyor. Öncelikle cildinizi derinlemesine temizliyoruz. Cilt altındaki birikmiş makyaj kalıntılarından, siyah noktalardan, akne ve sivilcelerden, kirden cildinizi Çin usulü yöntemimizle derinlemesine arındırıyoruz. Sonrasında açılan gözenekleri temizleyip sıkılaştırma işlemine geçiyoruz. Gençleştiren Çin usulü masajımızla cildinizi rahatlatı gençlik iksirini uyguluyoruz. Hiçbir yerde bulamayacağınız Çin Maske ile cildinizin ihtiyacı olan vitamin, nem, su oranlarını dengeleyip renk tonlarını eşitleyen maske ardından Çin kremi ile cildinizin bebeksi yumuşaklığa ulaştığını, gözeneklerin sıkılaştığını, kırışıkların azaldığını ve cildinizin nefes aldığını fark edeceksiniz. Bu muhteş fırsatı ve Çinli Uzmanlarımızın uyguladığı gençliğin sırrını kaçırmayın.

*EL MERİDYEN MUAYENESİ (ÇİN ÇEKAP

Çin usulü çekap sistemi ile sadece yarım saatinizi ayırı vücudunuzun en küçük hücresine kadar, hangi organınızda ne rahatsızlık var, vücudunuzun dengesi, bilmediğiniz tüm rahatsızlıkları Çin Usulü El Meridyen Muayenesi Uzman Çinli uzmanlar eşliğinde rahatsızlıklarınızın adını koyalım.

• Bu yakala.co kuponuyla Şifager Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde;

• Çin Usulü Bakım Paketleri sunuluyor.

• Fırsat seçeneklerini “Fırsat Detayı”ndan ve “Satın Al” butonundan inceleyebilirsin.

• RANDEVU GEREKLİDİR. Tel: 0312 441 24 88-0543 204 93 88

• Randevu iptal ve değişiklikleri 1 gün öncesinden bildirilmelidir. Gün içerisindeki randevu iptallerinde seans yapıldı sayılır.

• Bu fırsattan kadın ve erkek faydalanabilir.

• 1 kişi kendisi için sadece 1 adet kupon kodu kullanabilir.

• Dilediğin kadar fırsat kodu satın alabilir, kullanabilir ve hediye edebilirsin.

• 31 Ağustos 2018 tarihine kadar Pazar hariç 09.00 - 19.00 saatleri arasında geçerlidir. (Özel Günler HARİÇ

• Her kupon tek bir alışverişte geçerlidir, birleştirilerek kullanılamaz.

• Kişi başı 1 adet fırsat kodu kullanılabilir.

• Sadece Çinli uzman terapistler çalışmaktadır.

• İşlemler geleneksel yöntemlerle ve doğal ürünlerle yapılmaktadır.

• Satın aldığın kupon adedini, kodlarını ve kullanım durumunu *Hesabım* menüsünden takip edebilirsin.

• Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

• İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutma.
Satıcı
Birlik Mah.411.sokak No:10/1 Çankaya Ankara

Benzer Şehir Fırsatları

Çankaya Esilla Güzellik Salonu’Nda Microblading 3D Kıl Tekniği İle Kaş Kontürü Uygulaması 600 TL Yerine Sadece 199 TL

• Görünümüzden mi sıkıldınız, makyaj yapmaya vaktiniz mi yok veya yeni trend makyaj yapamıyor musunuz!• Bu makyajları güvenle yaptırmak istiyorsanız doğru adres...

Satın Al

Fırsatı İncele

İstenmeyen Dövmelerden Kurtulmak Artık Mümkün Çankaya Royal Woman Tattoo’Da Dövme Silme İşlemi 69 TL’Den Başlayan Fiyatlarla

• Duygu ve düşüncelerimizin, fikirlerimizin ve hissettiklerimiz zaman geçtikçe değişiyor ve yeni olgular kazanmaya başlıyoruz.• Bazen saçlarımızın renginden, gi...

Satın Al

Fırsatı İncele

Yasemin’in Güzellik Bakım Paketleri

Bakımlardan bakım beğen! İstersen yaz ayını rahat geçireceğin ağda paketiyle ışıltılı bir cilde sahip ol. İstersen manikür ve pedikürle, bakımlı ve güzel ellere...

Satın Al

Fırsatı İncele

Nejla Kargı Laçin Güzellik’te Bakımlar

Demetevler’de yer alan Nejla Kargı Laçin Güzellik, seçkin atmosferi, teknolojik cihazları, üstün kalitede ürünleri ve deneyimli ekibi ile kadınları mutlu etmek...

Satın Al

Fırsatı İncele

Şifager Sağlıklı Yaşam’dan Bakımlar

%20.00 İndirim

"

Cildinin güzelliğini korumak isteyenlere farklı bi

akım paketi sunuyoruz. El ve ayaklarından, cildine kadar sağlık ve güzellik seni bekliyor. Böylelikle şehrin getirdiği yorgunluklardan etkilenen bedenine bir iyilik yapacak, bakımlarla dinleneceksin.

Şifager Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde yakala.co’ya özel indirimle;

i>●

i

Geleneksel El ve Ayak Bakımı (işlem süresi yaklaşık 30 dk.) 80 TL yerine 49,90 TL!

i

i

i>●

i

Çin Usulü Cilt Bakımı (işlem süresi yaklaşık 60 dk.)120 TL yerine 59,90 TL!        

i

i

i>●

i

El Meridyen Muayenesi (Çin Çekap) 120 TL yerine 60 TL!

İşlemler geleneksel yöntemlerle ve doğal ürünlerle yapılmaktadır.

*GELENEKSEL EL VE AYAK BAKIMI (işlem süresi yaklaşık 30 dk.

Refleksoloji tekniği kullanılarak yapılan ayak masajı hem ayaklarınızın rahatlamasını, esnekliğinin artmasını hem de ayak tabanınızdaki sinirlerinin uyarılması sağlanmaktadır. Refleksoloji masajı vücudunuzdaki organların düzenli çalışması açısından çok önemlidir.

Günlük yaşamda çeşitli nedenlerle yıpranan el ve ayakların bakımı hem estetik açıdan hem de sağlık açısından büyük önem taşır. El ve ayaklar günlük hayatta karşılaşılan olumsuzluklardan bakımlar ile korunabilir, oluşmuş problemler yine bu bakımlarla giderilebilir. Bakımlar, el ve ayakların hem estetiğini hem de sağlığını korur.

Geleneksel Ayak Bakımı

26 kemik,114 bağ ve 20 kastan oluşan, vücudun tüm yükünü taşıyan ayakların bakımı insan sağlığı açısından büyük önem taşır. Tıbbi bilgilere göre insan vücudundaki sinir uçlarının 7000 tanesi ayak tabanında bulunmaktadır. Ayak aynı zamanda bütün meridyen kanallarının sonlandığı yerdir. Gün boyu hareket halinde olan ayakların bakımı ayak sağlığı ile ilgilenen uzmanlarca yapılmalıdır. Özellikle diyabetli kişilerde ayaklarda his kaybı görülmesi ve his kaybından dolayı taşınan riskin büyük olması, diyabetik ayaklarda özel bakımlarının önemini artırmıştır. Günümüzde diyabetli kişilerin ayak bakımının yanı sıra günlük yaşam temposunda olan herkesin ayak bakımı yaptırması tavsiye edilir.

Günlük hayatın ve sosyal çevrenin beraberinde getirdiği giyim tarzı, Belki de en yoğun olarak ayakları etkiliyor. Sert zemin, dar, sivri burunlu ve yüksek topuklu ayakkabılar, bilinçsiz uygulanan pedikür, yapısal olarak da eğe

ir soruna yatkınlık varsa, büyük problemler olarak karşımıza çıkıyor. Yapılan araştırmalar ortalama her yüz kişiden 85’inde bir ayak problemi olduğunu gösteriyor. Zaman içinde değişime uğrayan ayaklarda, kemik ve eklem deformasyonları, batık, nasır, siğil, tırnak-deri mantarı ve terlemeye bağlı oluşan çeşitli sorunlar ortaya çıkabiliyor. Ancak günümüzde ayaklar, tüm bu olumsuzluklardan bakımlar ile korunabiliyor ve oluşmuş problemler yine bu bakımlarla giderilebiliyor. Ayaklarımız bir ömü

oyu bize hizmet etmektedir. Bu masajla bu özel deneğimi mutlaka hayatınıza katmalısınız.

Geleneksel El Bakımı

Eller, yüzden sonra vücudun en çok dış etkilere açık olan bölgeleridir. Bu sebeple yüze uygulandığı gibi ellerin de belli periotlarla yapılacak özel bakımlara ihtiyacı vardır. Ellerde ayrı ayrı bakım gerektiren cilt ve tırnak dokuları bulunur. Hem estetik hem de hijyenik açıdan çok önemli olan el tırnakları pek çok hastalığın taşıyıcısı olabilir. Ayrıca ellerin estetik açıdan cerrahi yollarla gençleştirilmesi söz konusu olamadığı için el bakımı daha çok önem kazanır. Ellerin bakımında her gün düzenli olarak nemlendirici kullanmak, bakımlı görüntüyü korumanın yanı sıra sıcak, soğuk, güneş, duman, deterjan, sabun ve benzeri dış etkilere karşı ellerin dayanıklılığını arttırır. Ayrıca haftalık olarak uygulanacak peelingler, ellerdeki ölü dokuyu temizler, güneşten ya da yaşlılıktan oluşabilecek lekelenme riskine karşı cildi tazeler. Yaz aylarında yüze uygulandığı şekilde güneş koruyucu uygulanması, ellerin foto yaşlanmadan (güneşe bağlı yaşlanma) korunması için önem taşır.

Ellerin üzerinde, parmak uçlarında ve avuç içlerinde oluşabilecek nasırlaşmalar ve keratinleşmeler geleneksel el bakımında uygulanan özel yöntemlerle temizlenir. Ayrıca yine uzmanlar tarafından tedavi edilen bölgenin korunması için uygun aralıklarla kontroller sağlanarak takip gerçekleştirilir.

Tırnaklar da ellerimizde özel bakım isteyen bölümler arasında yer alır. Tırnakların doğru şekilde kesilmesi, tırnak kenarındaki etlerin kesilmeden temizlenmesi, hem görüntü hem sağlık açısından önemlidir. Hatalı yapılan manikürlerde, tırnak kenarlarında doğal olarak bulunan ve tırnağın canlı bölümünü dış etkilerden, enfeksiyonlardan koruyan et daha derin olarak alınabiliyor. Bu durum, tırnak yatağının ve buna bağlı olarak bir süre sonra uçtan derinlere doğru parmağın her türlü dış etkiye açık hale gelmesine neden oluyor. Uzmanlar tarafından gerçekleştirilen geleneksel el bakımında, bu et bölümü kesilmeden geriye doğru itilir. Tırnak üzerinde kalan partiküller de özel uçlar yardımıyla temizlenir. Tırnak kenarındaki etlerin kesilmemesi ve her seferinde daha derinlere doğru işlem yapılmaması, uzun süre manikür yapılan tırnaklardaki pençeleşme görüntüsünü de önler.

Genellikle ayak tırnaklarında görülen bazı problemler el tırnaklarında da oluşabilir. Tırnak batması, mantar oluşumu, deformasyonlar ve tırnak kalınlaşması el tırnaklarında da görülebilen problemler arsında yer alır. Elde oluşan bu problemlerin giderilmesi ve tekrarının önlenmesi için el bakımı gerekir. Günlük bakımların yanı sıra, uygun aralıklarla el ve ayak sağlığı bakım merkezlerinde, uzman kişiler tarafından, hijyenik ortamda, steril cihazlarla, uygun ürünlerle yaptırılan el bakımları sağlıklı sonuçlar verir.

*ÇİN USULÜ CİLT BAKIMI (işlem süresi yaklaşık 60 dk.

Şaşırtıcı ama gerçek! Geleneksel Çin uygulamaları ile birbirinden ilginç yöntemlerimizle sizi gençleştiriyoruz.

Çinli uzmanlarımızın tecrübesi ile bebek gibi bir cilt sizi bekliyor. Öncelikle cildinizi derinlemesine temizliyoruz. Cilt altındaki birikmiş makyaj kalıntılarından, siyah noktalardan, akne ve sivilcelerden, kirden cildinizi Çin usulü yöntemimizle derinlemesine arındırıyoruz. Sonrasında açılan gözenekleri temizleyip sıkılaştırma işlemine geçiyoruz. Gençleştiren Çin usulü masajımızla cildinizi rahatlatı gençlik iksirini uyguluyoruz. Hiçbir yerde bulamayacağınız Çin Maske ile cildinizin ihtiyacı olan vitamin, nem, su oranlarını dengeleyip renk tonlarını eşitleyen maske ardından Çin kremi ile cildinizin bebeksi yumuşaklığa ulaştığını, gözeneklerin sıkılaştığını, kırışıkların azaldığını ve cildinizin nefes aldığını fark edeceksiniz. Bu muhteş fırsatı ve Çinli Uzmanlarımızın uyguladığı gençliğin sırrını kaçırmayın.

*EL MERİDYEN MUAYENESİ (ÇİN ÇEKAP

Çin usulü çekap sistemi ile sadece yarım saatinizi ayırı vücudunuzun en küçük hücresine kadar, hangi organınızda ne rahatsızlık var, vücudunuzun dengesi, bilmediğiniz tüm rahatsızlıkları Çin Usulü El Meridyen Muayenesi Uzman Çinli uzmanlar eşliğinde rahatsızlıklarınızın adını koyalım.

• Bu yakala.co kuponuyla Şifager Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde;

• Çin Usulü Bakım Paketleri sunuluyor.

• Fırsat seçeneklerini “Fırsat Detayı”ndan ve “Satın Al” butonundan inceleyebilirsin.

• RANDEVU GEREKLİDİR. Tel: 0312 441 24 88-0543 204 93 88

• Randevu iptal ve değişiklikleri 1 gün öncesinden bildirilmelidir. Gün içerisindeki randevu iptallerinde seans yapıldı sayılır.

• Bu fırsattan kadın ve erkek faydalanabilir.

• 1 kişi kendisi için sadece 1 adet kupon kodu kullanabilir.

• Dilediğin kadar fırsat kodu satın alabilir, kullanabilir ve hediye edebilirsin.

• 31 Ağustos 2018 tarihine kadar Pazar hariç 09.00 - 19.00 saatleri arasında geçerlidir. (Özel Günler HARİÇ

• Her kupon tek bir alışverişte geçerlidir, birleştirilerek kullanılamaz.

• Kişi başı 1 adet fırsat kodu kullanılabilir.

• Sadece Çinli uzman terapistler çalışmaktadır.

• İşlemler geleneksel yöntemlerle ve doğal ürünlerle yapılmaktadır.

• Satın aldığın kupon adedini, kodlarını ve kullanım durumunu *Hesabım* menüsünden takip edebilirsin.

• Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

• İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutma.

Benzer Şehir Fırsatları

Çankaya Esilla Güzellik Salonu’Nda Microblading 3D Kıl Tekniği İle Kaş Kontürü Uygulaması 600 TL Yerine Sadece 199 TL

• Görünümüzden mi sıkıldınız, makyaj yapmaya vaktiniz mi yok veya yeni trend makyaj yapamıyor musunuz!• Bu makyajları güvenle yaptırmak istiyorsanız doğru adres...

Satın Al

Fırsatı İncele

İstenmeyen Dövmelerden Kurtulmak Artık Mümkün Çankaya Royal Woman Tattoo’Da Dövme Silme İşlemi 69 TL’Den Başlayan Fiyatlarla

• Duygu ve düşüncelerimizin, fikirlerimizin ve hissettiklerimiz zaman geçtikçe değişiyor ve yeni olgular kazanmaya başlıyoruz.• Bazen saçlarımızın renginden, gi...

Satın Al

Fırsatı İncele

Yasemin’in Güzellik Bakım Paketleri

Bakımlardan bakım beğen! İstersen yaz ayını rahat geçireceğin ağda paketiyle ışıltılı bir cilde sahip ol. İstersen manikür ve pedikürle, bakımlı ve güzel ellere...

Satın Al

Fırsatı İncele

Nejla Kargı Laçin Güzellik’te Bakımlar

Demetevler’de yer alan Nejla Kargı Laçin Güzellik, seçkin atmosferi, teknolojik cihazları, üstün kalitede ürünleri ve deneyimli ekibi ile kadınları mutlu etmek...

Satın Al

Fırsatı İncele

Bütçene Göre Etkinlik ve Fırsat Bülteni

İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve diğer şehirlerdeki etkinlikler ile güncel şehir fırsatlarını kaçırmamak için bültenimize kayıt olun!