Yarının Etkinlikleri

Yarın katılabilebileceğiniz 45 etkinlik bulunmaktadır.


1. CSI London Sergisi (Ankara)

CSI London Sergisi

20 Kasım 2017, Pazartesi - 10:00

Satın Al: 18

Londra sokaklarında, amansız suçluların peşinde soluksuz bir macera için CSI London Sergisi'ndeki yerinizi alın.Kriminal olayların araştırılmasında bilimin ve teknolojinin sunduğu imkanları deneyimlemek adına sizleri Londra sokaklarına davet ediyoruz. Bir suç mahalindeki delillerin nasıl incelendiğini, suç unsuru ve suçlunun teşhisinin nasıl tespit edildiğini, gerçek ile sahte materyallerin farklarının nasıl anlaşılacağını öğrenmek sizi diğer insanlardan farklı kılacak.

2. Turkcell Diyalog Müzesi Karanlıkta Diyalog (İstanbul)

Turkcell Diyalog Müzesi Karanlıkta Diyalog

20 Kasım 2017, Pazartesi - 10:00

Satın Al: 15

Önemli Uyarı: Etkinlik başlamadan 15 dakika önce mekanda bulunmanız gerekmektedir, etkinliğe geç kalmanız halinde biletleriniz geçersiz sayılacaktır.Dünya üzerinde 135 kentte 8 milyondan fazla insanın deneyimlediği "Karanlıkta Diyalog Sergisi", yeni dönemde de Turkcell Diyalog Müzesi’nde sizlerle..."Sıra dışı bir deneyim için 60 dakikanızı Karanlıkta Diyalog Sergisi'ne ayırın, hayatınızın deneyimini yaşayın.135 ülkede, 8 milyonu aşkın kişinin ziyaret ettiği "Karanlıkta Diyalog Deneyimsel Sergi'si, sizi hiç görmediğiniz bir İstanbul'la tanıştıracak. Görme dışındaki tüm duyularınızı yeniden keşfedecek, hayatta neler kaçırdığınızı fark edeceksiniz.Karanlıkta Diyalog Sergisi sizi parkta dolaşmak, bir caddede karşıdan karşıya geçmek gibi günlük hayat deneyimlerine sokacak; ama tümüyle karanlıkta.

3. Interstellar Uzay Sergisi (Antalya)

Interstellar Uzay Sergisi

20 Kasım 2017, Pazartesi - 10:00

Satın Al: 23,5

Bilim, sanat ve teknolojinin hangi boyutlara ulaşabileceğini deneyimleyebileceğiniz Interstellar Uzay Sergisi meraklılarıyla buluşuyor. Geleceğin teknolojilerine ışık tutan, 3 boyutlu ve etkileşimli enstalasyonların yer alacağı sergi, bilimsel alt yapısı ve heyecan verici serüveni ile 4 Kasım - 4 Mart tarihleri arasında The Land Of Legends Shopping Avenue’de ziyaretçilerini bekliyor. Uzayın gizemini yaşanabilir kılan sergi; video mapping, 3D etkileşim simülasyonları, artırılmış gerçeklik ve sanal gerçeklik teknolojilerini 360 derece sonsuzluk algısıyla sunuyor.

4. İbi-Baldiyar'da Yeni Serüven (Yozgat)

İbi-Baldiyar'da Yeni Serüven

20 Kasım 2017, Pazartesi - 10:30

Satın Al: 23

2015 yılından bu yana TRT Çocuk kanalında yayınlanan ve tüm bölümleri en yüksek reyting puanı alan çizgi dizilerden biri olan “İBİ”yenilenmiş olarak tiyatroda sizlerle..."Kahramanlarımız İbi ile Tosi ; her yeni günün yeni masallarla doğduğu Baldiyar masal evreninde keşif yolculuğuna çıkarlar. Bugüne kadar adını hiç duymadığımız canlıların yaşadığı Baldiyar’da şakacı ağaçlar arasından geçerek Saklı Kıta haritasının devamını bulmak istemektedirler.

5. Turkcell Diyalog Müzesi Sessizlikte Diyalog (İstanbul)

Turkcell Diyalog Müzesi Sessizlikte Diyalog

20 Kasım 2017, Pazartesi - 10:30

Satın Al: 15

*Etkinlik başlamadan 15 dakika önce mekanda bulunmanız gerekmektedir, etkinliğe geç kalmanız halinde biletleriniz geçersiz sayılacaktır.Dünyada milyonlarca kişi tarafından ziyaret edilen Sessizlikte Diyalog sergisi, Turkcell Diyalog Müzesi’nde sizlerle...Sıra dışı bir deneyim için 60 dakikanızı Sessizlikte Diyalog Sergisi'ne ayırın, hayatınızın deneyimini yaşayın!Özel bir alana kurulmuş sergide işitme engelli rehberleriniz ile birlikte, tamamen sessiz bir ortamda sözsüz iletişimi keşfedeceksiniz. Empati kurma yeteneğiniz ile birlikte farkındalığınızın da artmasını sağlayacak bu sergi, hayatınız boyunca yaşabileceğiniz en olağanüstü deneyimlerden biri olacak! Özel bölümlerden oluşan sergide; yüz ifadelerinizi ve vücut dilinizi nasıl etkin kullanabileceğinizi, işitme dışındaki duyularınızla neler başarabileceğinizi göreceksiniz. Zorlukları fırsata dönüştürme yeteneğiniz güçlenirken, kendiniz ve çevrenizle ilgili tüm önyargılarınızı sonsuza dek geride bırakacaksınız. Mutlaka deneyimlenmesi gerekenler listenizde yerini alacak Sessizlikte Diyalog sergisi ile hayata bakış açınız değişecek! Seans Bilgileri:* Seansların süresi 60 dakikadır.Sessizlikte Diyalog Sergisi, İstanbul Social Enterprise tarafından 29 Ocak 2016’da İstanbul'da kapılarını açtı.

6. Miniklere Mini Cam Atölyesi (İstanbul)

Miniklere Mini Cam Atölyesi

20 Kasım 2017, Pazartesi - 11:00

Satın Al: 60

"Miniklere Mini Cam Atölyesi" Ebru Susamcıoğlu Cam ve Seramik atölyesinde meraklılarını bekliyor.Cam atölyemizin sıcak ve keyifli ortamı eşliğinde, miniklere özel mini cam atölyelerimizden birine katılmaya ne dersiniz? Miniklerimize özel bu cam atölyesinde 15 cm ölçüsünde daire veya kare şeklinde pano yaptırıyoruz.

7. İtalyan Yemekleri Demo Dersi (İstanbul)

İtalyan Yemekleri Demo Dersi

20 Kasım 2017, Pazartesi - 12:00

Satın Al: 80

Le Cordon Bleu şeflerinin yemek sırlarını öğrenmek ister misiniz? "Le Cordon Bleu Master şeflerimiz Şef Christophe Bidault, Şef Richard Vacher, Şef Erich Ruppen, Şef Frederic Amirat, Şef Arnaud Declercq, Şef Alican Saygı’nın sunumuyla çeşitli yemek ve pasta yapım tekniklerini ve aşçılığın püf noktalarını öğrenebilirsiniz.

8. Kahve Dünyası Atölye-Çikolata Kursu (İstanbul)

Kahve Dünyası Atölye-Çikolata Kursu

20 Kasım 2017, Pazartesi - 13:00

Satın Al: 140

Gerçek bir çikolatasever, çikolata yapmayı da sever. Kahve Dünyası’nın lezzet ustalığı konusunda kendini kanıtlamış nefis çikolatalarının siz de nasıl yapıldığını merak ediyor ve öğrenmek istiyorsanız bu atölye tam size göre!

9. Berloni Athena Kirala & Pişir Mutfak (İstanbul)

Berloni Athena Kirala & Pişir Mutfak

20 Kasım 2017, Pazartesi - 13:00

Satın Al: 350

"Berloni Athena Mutfak" Intema Yaşam'da sizlerle bekliyor..."Kanyon’da sıcacık bir ambiyansa sahip ikinci bir mutfağınız olduğundan haberiniz var mı? Sevdiklerinizi alıp Kanyon’daki İntema Yaşam Mağazası’na gelin ve unutulmayacak bir yemek deneyimi yaşayın. Kanyon İntema Yaşam Mağazası’nda evinizin sıcaklığını ve konforunu aratmayacak Berloni mutfağında yemeğinizin malzemelerini kendiniz temin ederek, yemeğinizi misafirleriniz ile keyifli atmosferimiz eşliğinde hazırlayabilirsiniz.

10. İntema Baz:Biz Kirala & Pişir Mutfak (İstanbul)

İntema Baz:Biz Kirala & Pişir Mutfak

20 Kasım 2017, Pazartesi - 13:00

Satın Al: 350

"İntema Baz:Biz Mutfak" İntema Yaşam'da sizleri bekliyor..."Kanyon’da sıcacık bir ambiyansa sahip ikinci bir mutfağınız olduğundan haberiniz var mı? Sevdiklerinizi alıp Kanyon’daki İntema Yaşam Mağazası’na gelin ve unutulmayacak bir yemek deneyimi yaşayın. Kanyon İntema Yaşam Mağazası’nda evinizin sıcaklığını ve konforunu aratmayacak Intema mutfağında yemeğinizin malzemelerini kendiniz temin ederek, yemeğinizi misafirleriniz ile keyifli atmosferimiz eşliğinde hazırlayabilirsiniz.

11. Fransız Rüyası Macaron (İstanbul)

Fransız Rüyası Macaron

20 Kasım 2017, Pazartesi - 13:00

Satın Al: 160

Çeşit çeşit makaron yapmak isteyenler Soffa Mutfak Atölyesi'nde buluşuyor.Dışı çıtır çıtır, içi yumuşacık, rengarenk makaronlar kahvenizin veya çayınızın yanında servis etmek için ideal!MenüLimonlu macaronKahveli macaron Antep fıstıklı ganaj

12. Harika Kanatlar Müzikali 2 (Kars)

Harika Kanatlar Müzikali 2

20 Kasım 2017, Pazartesi - 13:30

Satın Al: 28

Harika Kanatlar yepyeni müzikaliyle maceralarına devam ediyor. Kahramanlarımız Jet, Donnie ve Dizzy bu kez kutuplarda yaşayan dostlarımızla birlikte, karşılarına çıkan olayları çözmeye çalışacaklar.

13. Kurabiye Atölyesi (İzmir)

Kurabiye Atölyesi

20 Kasım 2017, Pazartesi - 14:30

Satın Al: 62

DoryanArt workshop etkinliklerinde keyifli bir müzik ve kahve eşliğinde hem üretecek hem eğleneceksiniz."Vanilya kokusu eşliğinde pişireceğimiz kurabiyeleri en güzel renkler ve değişik şekiller ile serbest çalışma yaparak süsleyeceğiz. Yaptığımız kurabiyelerin bir kısmını paketleyerek sevdiklerinize hediye olarak götürebileceksiniz, bir kısmını ise evinize götürerek yemeye kıyamayacaksınız.

14. Modern Çini Atölyesi (İzmir)

Modern Çini Atölyesi

20 Kasım 2017, Pazartesi - 14:30

Satın Al: 62

DoryanArt workshop etkinliklerinde keyifli bir müzik ve kahve eşliğinde hem üretecek hem eğleneceksiniz. "Osmanlılardan günümüze kadar gelmiş geleneksel Türk sanatlarından biri olan Çini sanatı toprağın pişirildikten sonra şekil verilik tabak,vazo,sürahi vb gibi eşyalar üretilmesine olanak sağlayan bir el sanatıdır.

15. Turkcell Diyalog Müzesi Karanlıkta-Sessizlikte Diyalog Özel Deneyimi (İstanbul)

Turkcell Diyalog Müzesi Karanlıkta-Sessizlikte Diyalog Özel Deneyimi

20 Kasım 2017, Pazartesi - 15:30

Satın Al: 22

Yazın serin bir İstanbul deneyimine ne dersiniz?Dünya üzerinde milyonlarca kişinin deneyimlediği karanlıkta diyalog ve sessizlikte diyalog sergisi kısa bir süre için toplam 60 dk, üstelik aynı fiyata!

16. Dekoratif Tabak Yapımı (İstanbul)

Dekoratif Tabak Yapımı

20 Kasım 2017, Pazartesi - 17:00

Satın Al: 120

"Dekoratif Tabak Yapımı" Ebru Susamcıoğlu Cam ve Seramik atölyesinde meraklılarını bekliyor."Cam atölyemizin sıcak ve keyifli ortamı eşliğinde, her yaşa hitap eden camla tanışma atölyelerimizden birine katılmaya ne dersiniz? Bu 2 saatlik atölye çalışmasında “Füzyon Cam” tekniğini tanıyacak camın nasıl kesilerek şekil aldığını öğrenecek ve bir desenin elinizden nasıl cama dönüştüğünü göreceksiniz.

17. Berloni Athena Kirala & Pişir Mutfak (İstanbul)

Berloni Athena Kirala & Pişir Mutfak

20 Kasım 2017, Pazartesi - 19:00

Satın Al: 350

"Berloni Athena Mutfak" Intema Yaşam'da sizlerle bekliyor..."Kanyon’da sıcacık bir ambiyansa sahip ikinci bir mutfağınız olduğundan haberiniz var mı? Sevdiklerinizi alıp Kanyon’daki İntema Yaşam Mağazası’na gelin ve unutulmayacak bir yemek deneyimi yaşayın. Kanyon İntema Yaşam Mağazası’nda evinizin sıcaklığını ve konforunu aratmayacak Berloni mutfağında yemeğinizin malzemelerini kendiniz temin ederek, yemeğinizi misafirleriniz ile keyifli atmosferimiz eşliğinde hazırlayabilirsiniz.

18. Niloya Müzikali 3 (Kayseri)

Niloya Müzikali 3

20 Kasım 2017, Pazartesi - 19:00

Satın Al: 22,5

Niloya yeni gösterisiyle, 12 Kasım'da Kadir Has Gösteri ve Sanat Merkezi'nde izleyicisiyle buluşuyor."Niloya yeni müzikaliyle maceralarına devam ediyor. Niloya Müzikali-3  günümüz çocuklarının pek aşina olmadığı eski bir radyoyu ve etrafında dönen olayları konu alan tatlı bir serüven.

19. Orada Ne Oldu? Ortadoğu’da Sınırları Belirleyen Anlaşmalar (İstanbul)

Orada Ne Oldu? Ortadoğu’da Sınırları Belirleyen Anlaşmalar

20 Kasım 2017, Pazartesi - 19:00

Satın Al: 150

"Özgür Mumcu ile Uluslararası Hukuk Nedir ve Ne İşimize Yarar" workshop'u, Studio 36'da sizlerle...- Orada Ne Oldu? Ortadoğu'da Sınırları Belirleyen Aşamalar"Dünyanın çalkantılı bir dönemindeyiz.

20. 3 Kedi - 3 Cat (İzmir)

3 Kedi - 3 Cat

20 Kasım 2017, Pazartesi - 19:00

Satın Al: 56

3 Kedi - 3 Cat atölyesi şimdi ArtimProjects de..."Bu atölyede 3 Kedi - 3 Cat adlı eseri tuvale aktaracaksınız. Daha önce hiç resim yapmamış hatta fırça bile tutmamış olabilirsiniz.

21. Flamingo (İzmir)

Flamingo

20 Kasım 2017, Pazartesi - 19:00

Satın Al: 56

Flamingo atölyesi şimdi ArtimProjects de..."Bu atölyede Flamingo adlı eseri tuvale aktaracaksınız. Daha önce hiç resim yapmamış hatta fırça bile tutmamış olabilirsiniz. Bu ilk deneyimin keyfini Artim Projects'de çıkarın.Ayrıca atölyede ki etkinlik süresi boyunca deneyebileceğiniz farklı tatlar sizleri bekliyor olacak." - Etkinlik 3 saat sürecektir. - 35x50 cm boyutunda tuvallere workshop katılımcılarının seçtiği art nouveau görselleri aktarılacaktır. - Atölye sonunda yaptığınız çalışmaları ister sevdiklerinize hediye edebilir, isterseniz kendiniz duvarınıza asabilirsiniz. - Kullanacağınız tüm malzemeler Artimprojects tarafından temin edilecektir.

22. Seramik Çamur Tornası (İzmir)

Seramik Çamur Tornası

20 Kasım 2017, Pazartesi - 19:00

Satın Al: 79

DoryanArt workshop etkinliklerinde keyifli bir müzik ve kahve eşliğinde hem üretecek hem eğleneceksiniz.Hammaddesi toprak yaşamın sarp kayalar üstüne incecik yeşil parmaklarıyla tutunmasını sağlayan, ekinleri göverten, kutsal, doğurgan toprak. Bu kez çocuklarınızı çamurla tanıştırmak, negatif enerjinizi almak, sonunda evinize götürüp yada arkadaşınıza hediye olarak verebileceğiniz bir ürün yaratmanız için suyla buluşturuyor. Seramik workshopa katılmanız için tecrübeli olmanıza gerek yok.

23. İşten Sonra Tiyatro (İstanbul)

İşten Sonra Tiyatro

20 Kasım 2017, Pazartesi - 19:30

Satın Al: 336

İşten Sonra Tiyatro atölyesi,Asmalı Sahne'de sizlerle...Asmalı Sahne İşten Sonra Tiyatro atölyesi, daha önce eğtim almış ya da hiç eğitim almamış kişileri biraraya getirerek donanımlarını arttırmayı hedefliyor. Oyunculuk, doğaçlama, diksiyon, dans- hareket, kamera önü oyunculuk derslerinin yer aldığı atölyeye katılanlar isteklerine göre sahnenin oyunlarında ekip çalışmalarının içinde yer alıyorlar.

24. Sunay Akın İle Görçek (Ankara)

Sunay Akın İle Görçek

20 Kasım 2017, Pazartesi - 20:00

Satın Al: 35

Sunay Akın, "Sunay Akın ile Görçek" ile 20 Kasım'da Şinasi Sahnesi'nde sizlerle...Bu gösterisinde kağıt gemilerden emekli kaptanımız izleyicilerini  seyir defterinin yeni sayfalarını okumaya davet ediyor. Görçek'i izleyenler, birarada yaşama duygusunu bilginin üretilen ve yönetilen en büyük güç olduğu gerçeğinde kavrayacaklar.

25. Nağmekar - Halil Necipoğlu (İstanbul)

Nağmekar - Halil Necipoğlu

20 Kasım 2017, Pazartesi - 20:00

Satın Al: 20

Nağmekar - Halil Necipoğlu konseri, CRR Konser Salonu'nda sizlerle olacak.İslamiyetin kabulünden sonra Türklerin, Arap kültürü ve medeniyeti ile olan iletişimi müzik formlarında da bir etkileşimi beraberinde getirmiştir. Doğu müziğine has komalı sesler, her iki kültürün milletinin gönlünde aynı hissiyatla titremiş, müzikal cümlelerindeki nağmelerde her iki gönül de aynı duygularla bir bedende olunduğunu göstermiştir.Küreselleşen dünyamızda coğrafi olarak batı ile doğu arasında bir köprü niteliği taşıyan Türkiye’miz aynı zamanda medeniyetler arasında da bir köprü olma özelliği göstermiştir.

26. Lafını Esirgemeyenler (Adana)

Lafını Esirgemeyenler

20 Kasım 2017, Pazartesi - 20:00

Satın Al: 45

Lafını Esirgemeyenler oyunu, izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.Bazıları “ Kapak yapanlar” diyor, bazıları“ Ayar Verenler” diyor.Müfit Can Saçıntı ise  “Lafını Esirgemeyenler”  adını verdiği söz ve hiciv ustalarını sahnede esprili bir dille anlatıyor.Anlatırken güldürüyor, güldürürken düşündürüyor.Tüm bunları tiyatronun anlatım özelliklerinin yanı sıra,  filmlerle anlatım tekniklerini kullanarak Fi-yatro adını verdiği yeni bir yöntemle yapıyor.Mandıra Filozofu filmleri ve Aranan Adam isimli şovuyla tanınan Müfit Can Saçıntı’yı sahnede izleme fırsatını kaçırmayın.Yazan-Oynayan:Müfit Can Saçıntı2 Perde Komedi

27. Aşkım Kapışmak ile İnsanız İşte (Sakarya)

Aşkım Kapışmak ile İnsanız İşte

20 Kasım 2017, Pazartesi - 20:00

Satın Al: 46

"Aşkım Kapışmak ile İnsanız İşte", sizlerle buluşmaya devam ediyor."İnsanız işte.Bu bir zihinsel terapi gösterisidir.İnsan zihninin içinde akıl, duygu ve düşlerin muhteşem bir yolculuğuna şahit olacaksınız.Bilincin ve bilinçsizliğin yol açtığı acılar ve hazları kontrol edebilme farkındalığı ile karşılaşacaksınız.İzleyiciler; kelimelerin, müziğin ve görselliğin kendi içindeki karşılığına ulaşacaklar.Gerçek ne? Neden mutlu olamıyorum? Değişebilir miyim? Yaşamın tadına ulaşabilir miyim? Soruları cevap bulacak.Tüm sıkıntıların sen doğduktan sonra başladı ve yaşamın sonuna kadar acılarla dönüşeceksin. Artık, gerçeğin kendi içinde var olduğunu ve  bu buluşmanın hakikatle yüzleşmek olduğunu anlayacaksın.Zamanla her acıda bilge, her heyecanda özne ve her mutlulukta kendin olacaksın.Tüm kimliklerden sıyrılıp, aklın davetiyle insanlık mertebesinde buluşacağız."Haz, Düş, Akıl" üçgeninde sonunda kendini bulduğun bir yolculuğa çıkacaksın.Kendine bu zamana kadar sormadığın tüm sorular ile yüzleşerek, bulacağın cevaplarla yeniden bir zihinsel dizayna adım atacaksın.Bu zamana kadarki tüm kişisel gelişim metotlarından uzaklaşarak duygu, düşünce ve akıl açısından kendini kavramana öncü olabilecek çok özel bir gösteriye davetlisin."*Aşkım Kapışmak etkinlik sonunda kitaplarını imzalayacaktır.*Katılan herkese Aşkım Kapışmak'tan Yaşam Rehberi hediye edilecektir.*Bu rehber; Aşkım Kapışmak’ın aforizmalarından alıntıların olduğu, aynı zamanda üzerine notlar alınabilecek bir kitapçıktır.*Öğrenci bileti alanların etkinlik girişinde öğrenci kimlikleri kontrol edilecektir.*Etkinlik Süresi: 2 saattir.

28. Ahmet Aslan Solo Konser (Bingöl)

Ahmet Aslan Solo Konser

20 Kasım 2017, Pazartesi - 20:00

Satın Al: 45

Anadolu müziğini batı enstrümanlarıyla birlikte kullanan Ahmet Aslan, 20 Kasım'da Bingöl Belediyesi Kültür Merkezi'nde müzikseverlerle buluşuyor.1993 ile 1996 yılları arasında İstanbul Teknik Üniversitesi Konservatuvarı'nda okuyan Aslan, 1996'da halen yaşamakta olduğu Almanya'ya yerleşti. Burada müzik kariyerini başlatan sanatçı, eğitim Rotterdam Dünya Müzik Akademisi'nde 2008 ile 2012 yılları arasında tamamladı.Anadolu müziğini Batı enstrümanlarıyla bir araya getiren Ahmet Aslan; gitar, bağlama ve kendi tasarladığı La-Tar adında, klasik gitar ve bağlamanın karışımı olarak tanımlanabilecek bir enstrümanla tanındı.

29. Erkan Oğur - İsmail Hakkı Demircioğlu (Aksaray)

Erkan Oğur - İsmail Hakkı Demircioğlu

20 Kasım 2017, Pazartesi - 20:00

Satın Al: 45

Türk halk müziğinin iki usta ismi Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu, 20 Kasım'da Aksaray Kültür Merkezi'nde sahne alacak. Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu, çoğu eski, bazıları ise çok eski Anadolu türkülerinden oluşan bir repertuvarı seslendiriyorlar.

30. Cumhuriyet'in Bestekarları - Cumhurbaşkanlığı Klasik Türk Müziği Korosu (İstanbul)

Cumhuriyet'in Bestekarları - Cumhurbaşkanlığı Klasik Türk Müziği Korosu

20 Kasım 2017, Pazartesi - 20:00

Satın Al: 7

Fatih Salgar şefliğinde gerçekleşecek olan Cumhuriyet'in Bestekarları konseri, Grand Pera Emek Sahnesi'nde sizlerle...Şef: Fatih SalgarSolistlerAdnan MunganBekir ÜnlüataerEzgi KökerAtakan AkdaşGizem Coşkun

31. Alpay (Ankara)

Alpay

20 Kasım 2017, Pazartesi - 20:30

Satın Al: 67

Pop müziğin duayenlerinden Alpay, 20 Kasım'da ODTÜ Kemal Kurdaş Sahnesi'nde sevdiğiniz şarkıları seslendirecek.

32. Shirley (İstanbul)

Shirley

20 Kasım 2017, Pazartesi - 20:30

Satın Al: 46

Sumru Yavrucuk’un ses getiren tek kişilik komedi oyunu "Shirley", tiyatro tutkunlarına unutulmaz dakikalar yaşatacak.Günlük hayatının sıkıcılığı içinde kaybolmuş ve birçok kadın gibi artık hayallerini bile unutmuş olan Shirley Valentine’nin öyküsü... Komik ve eğlenceli bir kendini keşfediş hikayesi olan ‘Shirley’, başarılı oyuncu Sumru Yavrucuk’un yorumuyla hayat buluyor.

33. Sadece Diktatör (İstanbul)

Sadece Diktatör

20 Kasım 2017, Pazartesi - 20:30

Satın Al: 30

Sadece Diktatör oyunu kasım ayında Kadıköy E..K Tiyatrosu'nda sahnelenecek.Benim gibi bir adam, yıllardır "tehlikeli bu adam" diye düşünülen bir adam, eğitimsiz denilen, cahil denilen bir adam, kaba saba bulunan, "radikal bu" denilen bir adam nasıl oldu da bu kadar yükseldi?Diktatör... Herhangi bir diktatör...

34. Re-Yunus (İstanbul)

Re-Yunus

20 Kasım 2017, Pazartesi - 20:30

Satın Al: 36

Yunus Günçe, stand up gösterisiyle CKM A Salonu'nda sizlerle...Yunus Günçe "Olur da eğlenmezsen bu akşam, hatayı kendinde ara" diye başlıyor anlatmaya. Ezbere anlatmıyor.

35. Karşı Yaka Işıkları (İstanbul)

Karşı Yaka Işıkları

20 Kasım 2017, Pazartesi - 20:30

Satın Al: 35

Özel müzikleri, kurgusu ve sürprizleri ile Karşı Yaka Işıkları tiyatro oyunu, izleyicisiyle buluşuyor."Aslen tıp doktoru olan, ancak mesleki yaşamının yanı sıra aldığı çeşitli eğitimlerde edindiği bilgilerle farklı kurum ve platformlarda farkındalık, motivasyon, ekip çalışmaları gibi iki yıldır birçok seminer vermiş Dr. İzzet Memi, 2015 yılında yazdığı "Açık Ruh Ameliyatı" kitabından sonra şimdi de ilginç ve farklı bir tiyatro ile sizlerle buluşuyor.Farkındalığı tiyatro ile veren "Karşı Yaka Işıkları" başlıklı tek kişilik oyunda, yaşamın kenarına itilmiş genç bir kağıt toplayıcısının iç sesine kulak verirken, kendi dinamiklerimizin farkındalığını yaşıyoruz.

36. Mutfak Atölye (İstanbul)

Mutfak Atölye

20 Kasım 2017, Pazartesi - 20:30

Satın Al: 28,5

Atölyede pişen skeçler, Mutfak’ta servis ediliyor.BKM Mutfak Çarşı’nın yeni skeç gösterisi: Mutfak Atölye!Yaklaşık 50 oyuncu ve her hafta değişen skeçlerden oluşan formatıyla,seyirciyi rengarenk bir mizahi yolculuğa davet eden Mutfak Atölye, her pazartesi BKM Mutfak Çarşı’da!..

37. Galine Vale (Kocaeli)

Galine Vale

20 Kasım 2017, Pazartesi - 20:30

Satın Al: 25

Dünya'nın en iyi gitar sanatçılarından biri olan Galine Vale, 20 Kasım'da İzmit Süleyman Demirel Kültür Merkezi'nde  müzikseverlerle buluşuyor.Bir dünya starı Kocaeli'de... Dünya'nın en iyi gitar sanatçılarından biri olan Galine Vale ,gitara kattığı farklı tınılarla izleyicileri büyülüyor.

38. Kurbanın Kalça Egzersizleri (İstanbul)

Kurbanın Kalça Egzersizleri

20 Kasım 2017, Pazartesi - 20:30

Satın Al: 35

Ulukan Özpolat'ın yönettiği Kurbanın Kalça Egzersizleri oyunu, izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor."Bir Hayal Tiyatronun 2017-2018 yılında sahnelediği Kurbanın Kalça Egzersizleri oyunu tek perdelik bir komedi. İzleyenleri başka bir dünyaya taşıyacak diyaloglar ve anlatımlar var oyunun içinde.Destanlar, masallar ve resmi tarihler topallayarak kaçıp gittiler.Bugünlerde elimizde bir şey kaldı: Nasıl göründüğümüz. Satın aldıkça biz de birer ürüne dönüştük.

39. Cambazın Cenazesi (İzmir)

Cambazın Cenazesi

20 Kasım 2017, Pazartesi - 20:30

Satın Al: 20

Doğu Yaşar Akal'ın yönettiği "Cambazın Cenazesi" oyunu, izleyicisiyle buluşuyor.Şehirlerin birer şantiyeye dönüştüğü şu günlerde. Cambazın Cenazesi, kendi halinde küçük bir sahil kasabasının, bir tatil ‘cennetine’ dönüşümünü konu alıyor.

40. Sanat (İstanbul)

Sanat

20 Kasım 2017, Pazartesi - 20:30

Satın Al: 47

Gencay Gürün'ün yönettiği Sanat tiyatro oyunu, izleyicisiyle buluşuyor.Serge:Bizi birbirimize bağlayan şeyin ne olduğunu biliyor musun?Marc:Bizi çok uzaklara götürebilecek bir soru.Serge:Gidelim.Satın alınan bir sanat eseriyle sorgulanan bir dostluk hikayesi. Entelektüel tartışmaların satır arasına gizlenmiş bir hesaplaşma.

41. Pencere (İstanbul)

Pencere

20 Kasım 2017, Pazartesi - 20:30

Satın Al: 58,5

Birkan Uz'un yönettiği Pencere oyunu, izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor.Tom ve Kyra... Farklı dünya görüşleri olan bir kadın ve bir adam...

42. Ayır-dı Zor Doğaçlama (İstanbul)

Ayır-dı Zor Doğaçlama

20 Kasım 2017, Pazartesi - 20:30

Satın Al: 24

Ayır-dı Zor Doğaçlama tiyatro oyunu, Ezop Sahne-Beşiktaş'ta izleyicisiyle buluşuyor."Gerçeğinden ayır etmek ayır-dı zor ekibiyle çok zor! Birbirinden bağımsız,farklı format içerikleriyle bir çok oyunu içinde barındıran bir kahkaha şöleni.Sizler koltuklarınızdan her hikayenin yazarı, senaristi olmaya hazır mısınız?   Ezber, kurgu, dekor, kostüm hiç bir şey olmadan sadece siz ve ayır-dı zor ekibi.

43. Kayıp El (İstanbul)

Kayıp El

20 Kasım 2017, Pazartesi - 21:00

Satın Al: 31,5

“Üç yüz metre kadar gitmişlerdi ki, dönüp gülerek el salladılar. Bana kendi elimle el salladılar.El-veda dediler…”Oyunda hayal kırıklıkları ve yüzleşmeler temelinde yeniden inşa edilmeye çalışılan yaşamlar esprili bir dille anlatılmaktadır. Martin McDONAGH’ın yazdığı, İlham YAZAR’ın yönettiği sürprizlerle dolu bir kara komedi olan Kayıp El, 2010’da Amerika-Boadway’de dünya prömiyeri yapmış olup, bugün hala Amerika’nın pek çok şehrinde oynanmaya devam etmektedir.Yazan: Martin McDONAGHYöneten: İlham YazarÇeviren: Ekin Tunçay TuranIşık Tasarımı: Ayşe Sedef AyterDekor Tasarımı: Özüdoğru CiciOynayanlar:Ali Yoğurtçuoğlu, Arif Pişkin, Duygu Üstünbaş, İnanç KonukçuReji Asistanları: Merve Tokgöz, Ezgi AyvalıIşık Amiri: Kenan KILAVUNSes Amiri: İlker TOĞAY* İş Bankası Maximum özellikli kredi kartlarına %10 indirim uygulanmaktadır.

44. Sıla ON’dan Kalan Şarkılar (İstanbul)

Sıla ON’dan Kalan Şarkılar

20 Kasım 2017, Pazartesi - 21:00

Satın Al: 176

Sıla ile 10 Yıl..Sıla ON’dan Kalan Şarkılar ile Maslak TİM Show Center'da sevenlerine yine unutulmaz bir gece yaşatacak.Sıla, kendi şarkılarının yanı sıra geçmişten bugüne heybesinde biriktirdiği efsane şarkılarla sevenlerine yine unutulmaz bir gece yaşatacak.“Her şeyden biraz kalır" diyor birileri, çoğulluk haklılıktır. Kavanozda biraz kahve,kutuda biraz ekmek, insanda biraz acı.“ der şair.

45. Cem İşçiler - Komik Olan Ben Değilim (İstanbul)

Cem İşçiler - Komik Olan Ben Değilim

20 Kasım 2017, Pazartesi - 21:30

Satın Al: 30

Cem İşçiler, kasım ayında Bahane Kültür Salon'da sizlerle olacak.